X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz płodny przez wiele dni?
Odpowiedz

Śluz płodny przez wiele dni?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy możliwe jest mieć śluz płodny czyli ten rozciągliwy o konsystencji białka jajka kurzego, przez 9 dni z rzędu? I nie zapowiada się, żeby jutro się skończył...
    Przy czym w zeszłym miesiącu miałam go śladowe ilości, które trwały zaledwie 4 dni... teraz mnie zalewa, ale za to nie wiem kiedy ta owulacja, a w tym miesiącu odpuściłam mierzenie temperaturu więc to chyba był błąd..

    Miała któraś z Was takie doświadczenie? Bo już nie wiem czy ze mną coś nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tak mam często. Płodny śluz czasami mam 4-6 dni i według wykresu owulacja przypada mi na ostatni dzień śluzu płodnego albo dzień po.

    tylko ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym miesiącu miałam 8 dni z rzedu plus 2 dni dużo wodnistego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak się zdarza. U mnie śluz płodny był przez 9 dni z rzędu tylko, że moja owulacja była wspomagana. Im więcej śluzu płodnego tym lepsze środowisko do przetrwania mają plemniki, więc powinnaś się cieszyć ;) U mnie właśnie w tym cyklu doszło do zapłodnienia a <3 były na 3 dni przed owu z czego cały czas śluz był wodnisty i to chyba dzięki temu plemniki przetrwały te 3 dni ;)

    Ania89 lubi tę wiadomość

  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 10 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczki bedą dobrze odżywione...nic tylko się cieszyć :)

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co wy robicie że macie taki śluz i to przez tyle dni?? U mnie po anty ten rozciągliwy zniknął, jest tylko mleczno wodnisty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można pić siemię lniane np olej z wiesiołka jest kilka sposobów

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam siemię i już trzeci miesiąc biorę wiesiołek a od ovu zażywam olej lniany ale nie widzę na razie efektów, może w tym miesiącu coś się ruszy bo jestem załamana..

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trzeba czekać na efekty w zmianie śluzu przy zażywaniu takich wspomagaczy?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ