X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz płodny,testy owulacyjne
Odpowiedz

Śluz płodny,testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Duduq1996 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lipca 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny🖐
    Staramy się 4 cykl aktualnie, w tym miesiącu rozciągliwy śluz zaobserowałam w 10 DC,test owulacyjny negatywny,w 11 DC nagle zniknął i nie wiem o co chodzi 🤷‍♀️ dzisiaj 13 DC
    Dodam,że 11 lat brałam tabletki anty i szczerze mówiąc nie bardzo ogarniam te wszystkie objawy owulacyjne i trochę mnie to przerasta 😅
    Przyznam też,że chyba trochę za bardzo się spinam
    Seks w sumie codziennie od końca miesiączki (ale to nie że względów prokreacyjnych takie nastawienie,po prostu taka jest ochota) I zastanawiamy się też czy nie przyhamować z częstotliwością 😅😅
    Ginekolog w przyszłym tygodniu - może głowa trochę odpuści jak usłyszę,że wszystko okej.
    Cykle 28-31 dni,więc kalendarzem to się w ogóle nie sugeruję jeżeli chodzi o owulacje bo chyba w ten sposób nie trafię 😭
    Miał ktoś taki przypadek,że zero sluzu plodnego,a jednak się udało?
    Ja już oczywiście z góry spisałam cykl na straty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ