Forum W oczekiwaniu na owulację śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC
Odpowiedz

śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 września 2015, 11:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny! :( Mam duży problem. Otóż cykle mam 31 dniowe. 14 dc kochałam się z mężem, 16 dc również, 17 dc po "poszukiwaniu " śluzu włożyłam głęboko palec i ku mojemu zdziwieniu był śluz jak jajo kurze... 18 dc również zauważyłam trochę ale musiałam niestety się gimnastykowac. Dziś jest 19 dc i jest śluz wodnisto biały w środku są minimalne kawałki śluzu plodnego. Czy to możliwe że po owulacji jest wodnisty śluz??

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 września 2015, 06:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak zdarza. Śluź jest wodnisto-biały czyli nie jest on już śluzem płodnym. U niektórych kobiet zwiastuje on @ a u innych pojawia się gdy dojdzie do zapłodnienia. Pamiętam, że gdy zaszłam z synkiem w ciążę cały czas miałam właśnie śluź wodnisto biały od pierwszego dnia płodnego aż do 2-3 tyg ciąży. Ale nie nakręcaj się od razu na ciąże ;)

  Nusiaczek lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ