X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC
Odpowiedz

śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 września 2015, 11:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny! :( Mam duży problem. Otóż cykle mam 31 dniowe. 14 dc kochałam się z mężem, 16 dc również, 17 dc po "poszukiwaniu " śluzu włożyłam głęboko palec i ku mojemu zdziwieniu był śluz jak jajo kurze... 18 dc również zauważyłam trochę ale musiałam niestety się gimnastykowac. Dziś jest 19 dc i jest śluz wodnisto biały w środku są minimalne kawałki śluzu plodnego. Czy to możliwe że po owulacji jest wodnisty śluz??

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 września 2015, 06:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak zdarza. Śluź jest wodnisto-biały czyli nie jest on już śluzem płodnym. U niektórych kobiet zwiastuje on @ a u innych pojawia się gdy dojdzie do zapłodnienia. Pamiętam, że gdy zaszłam z synkiem w ciążę cały czas miałam właśnie śluź wodnisto biały od pierwszego dnia płodnego aż do 2-3 tyg ciąży. Ale nie nakręcaj się od razu na ciąże ;)

  Nusiaczek lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ