Forum W oczekiwaniu na owulację śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC
Odpowiedz

śluz rozciągliwy, śluz wodnisty PROSZĘ O POMOC

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 września 2015, 11:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny! :( Mam duży problem. Otóż cykle mam 31 dniowe. 14 dc kochałam się z mężem, 16 dc również, 17 dc po "poszukiwaniu " śluzu włożyłam głęboko palec i ku mojemu zdziwieniu był śluz jak jajo kurze... 18 dc również zauważyłam trochę ale musiałam niestety się gimnastykowac. Dziś jest 19 dc i jest śluz wodnisto biały w środku są minimalne kawałki śluzu plodnego. Czy to możliwe że po owulacji jest wodnisty śluz??

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 września 2015, 06:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak zdarza. Śluź jest wodnisto-biały czyli nie jest on już śluzem płodnym. U niektórych kobiet zwiastuje on @ a u innych pojawia się gdy dojdzie do zapłodnienia. Pamiętam, że gdy zaszłam z synkiem w ciążę cały czas miałam właśnie śluź wodnisto biały od pierwszego dnia płodnego aż do 2-3 tyg ciąży. Ale nie nakręcaj się od razu na ciąże ;)

  Nusiaczek lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego