X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację temperatura
Odpowiedz

temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 30 września 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) powiedzcie jak to jest z mierzeniem temperatury jak jeden dzien sie nie zmierzy to warto wogole ciagnac to dalej? Dzisiaj rano zapomnialam zmierzyc tempke i nie wiem czy mierzyc jeszcze w tym cyklu czy juz nie ma sensu. Tym bardziej że akurat w takich ważnych dniach raz nie zmierzyłam...

    https://ovufriend.pl/graph/9adb4c01141d002c529bfc562246bc3e

    https://ovufriend.pl/graph/9adb4c01141d002c529bfc562246bc3e

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 30 września 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, mierz dalej, jak zerkniesz na cały wykres, to ta jedna temperatura wiele nie wniesie :) chyba, że się ktoś zabezpiecza w ten sposób ;)

    karolca, pysia, Amaranta lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • P93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, chciałam prosić was o pomoc, chodzi o temperaturę mierzoną w pochwie, ale na początek kilka słów.
    Choruje na PCOS, od jakiegoś czasu lekarz zalecił mi pić miostogyn gt i czuję się po nim lepiej.
    Od kilku miesięcy mam reguralne miesiączki z tym, że ostatni mój cykl trwał zaskakująco krótko, 24 dni!
    Ostatnia @ dostałam 31.05 trwała 8 dni - też jakoś inaczej niż zawsze.
    Tempke zaczełam mierzyć od ostarniego dnia miesiączki i wtedy wynosiła 36.50
    koljnego dnia juz 36,60 a jeszcze następnego 36.80, czwartego dnia od pierwszego pomiaru miałam 37,30 ale dzień wcześniej piłam alkohol i myślę, że dlatego jest ona wyższa, piątego dnia było 36,90 kolejnego dnia to samo, potem przez dwa dni 36,80 a i kolejne dni do dzis 36,90 w ciągu dnia temperatura rośnie nawet do 37,70 - wiem, że nie warto mierzyć ale chciałam sprawdzić czy przypadkiem podwyższona temperatura nie jest powodem jakiegoś wirusa bo dziwnie się czuję zmęczona osatnio.
    Przechodząc do rzeczy chcialam zapytać was jak uważacie kiedy nastąpila owulacja, bo jak dla mnie to w takim razie od razu po miesiączce ( być moze z uwagi na krótki cykl) albo wcale jej nie było :( jak uważacie?
    będę mierzyła dalej do końca cyklu.
    Staram się o aniołka juz bardzo dlugo i szczerze mówiąc nadziei od jakiegoś czasu juz nie mam, nie nakręcam się bo wiem jak to się kończy...
    przepraszam za brak konkretnego wykresu, ale pisze wiadomość na szybko bo muszę pakować się na wyjazd, a wykres mam w telegonie - tu raczej zdjęcia wykresu nie da się wstawić.
    Mam nadzieję, że któraś z was mi odpowie ;)
    Pozdrawiam dziewczyny!

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro Twój ostatni cykl miał tylko 24 dni, to bardzo możliwe, że ten też będzie krótki i wtedy taka szybka owulacja jak najbardziej jest możliwa.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ