Odpowiedz

test

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 listopada 2015, 12:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, pierwszy miesiąc robię testy owulacyjne. Dziś mam 16dc (cykle na ogół 30-34 dniowe - z tym to różnie, bo i trafił mi się 28 dniowy dwa miesiące temu). Wyniki moich testów to:

  13dc - testowa znacznie bledsza niż kontrolna (negatywny)
  14dc - testowa niewiele bledsza niż kontrolna, prawie taka sama
  15dc - testowa dokładnie taka sama jak kontrolna (pozytywny)

  I teraz mam pytanie, czy wg Was powinnam 14dc uznać test za pozytywny czy negatywny? Czy może dopiero 15dc i od tego dnia liczyć te 2 dni do owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego