Odpowiedz

test

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2015, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pierwszy miesiąc robię testy owulacyjne. Dziś mam 16dc (cykle na ogół 30-34 dniowe - z tym to różnie, bo i trafił mi się 28 dniowy dwa miesiące temu). Wyniki moich testów to:

13dc - testowa znacznie bledsza niż kontrolna (negatywny)
    14dc - testowa niewiele bledsza niż kontrolna, prawie taka sama
    15dc - testowa dokładnie taka sama jak kontrolna (pozytywny)

I teraz mam pytanie, czy wg Was powinnam 14dc uznać test za pozytywny czy negatywny? Czy może dopiero 15dc i od tego dnia liczyć te 2 dni do owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego