X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację test owu pozytywny w 7 dniu??
Odpowiedz

test owu pozytywny w 7 dniu??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rehotka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam więc piszę tu.
    Za mną już jakiś rok starań, dostałam castagnusa i tabletki anty żeby wywołać tkz efekt odbicia. Zwykle moje cykle wynosiły ok 23-25 dni. W 7dc zrobiłam test ovu i wyszedł pozytywny, zdarzyło sie Wam tak? Tempka na wykresie póki co stoi, zastanawiam się czy to nie są jakieś rewolucje w organizmie spowodowane odstawieniem tabletek? Była któraś z Was w podobnej sytuacji?

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 23dniowym cyklu, zakładając 16dniową faze lutealną, owulka wychodzi idealnie na 7 dzień ;) Plus pozytywne testy wychodzą od 8-48h przed owulką, więc może być ona jutro, bądź pojutrze co pasuje do długości cykli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 16:38

    Lillith lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ