Forum W oczekiwaniu na owulację test owu pozytywny w 7 dniu??
Odpowiedz

test owu pozytywny w 7 dniu??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rehotka Nowa

Wysłany: 12 lutego 2014, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam więc piszę tu.
    Za mną już jakiś rok starań, dostałam castagnusa i tabletki anty żeby wywołać tkz efekt odbicia. Zwykle moje cykle wynosiły ok 23-25 dni. W 7dc zrobiłam test ovu i wyszedł pozytywny, zdarzyło sie Wam tak? Tempka na wykresie póki co stoi, zastanawiam się czy to nie są jakieś rewolucje w organizmie spowodowane odstawieniem tabletek? Była któraś z Was w podobnej sytuacji?

• Unlike Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2014, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 23dniowym cyklu, zakładając 16dniową faze lutealną, owulka wychodzi idealnie na 7 dzień ;) Plus pozytywne testy wychodzą od 8-48h przed owulką, więc może być ona jutro, bądź pojutrze co pasuje do długości cykli.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 16:38

Lillith lubi tę wiadomość

48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego