X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owuacyjny cyfrowy Clearblue dual - 4 płodne dni
Odpowiedz

Test owuacyjny cyfrowy Clearblue dual - 4 płodne dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 6 października 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane,

    ja na razie pierwszy cykl próbuje z tym ustrojstwem i na razie jestem zachwycona nawet jeszcze nie bedac w ciazy;) Znalazłam o nich bardzo mało opinii wiec chciałam Was zaprosić do podzielenia się i może do testowania razem ze mną.

    W koncu wiem ok. 3 dni PRZED owulacja ze zblizaja sie te dni i moge sobie zaplanowac romantycze wieczory :P Nie uzrywam, ze jestesmy para z dlugiiim stazem, pracujemy duzo i juz nie kochamy sie codziennie, wiec tak - musimy trafiac w TE dni.

    Z tymi paskowymi juz dostawalam frustracji, nigdy nie bylam pewna ktory to jest ten jednoznacznie pozytywny. Tu mam jednoznacznie czarno na białym.

    Test jest z porannego moczu, wiec to akurat zawsze moge zrobic. Mialam problem z testowaniem o tej samej porze dnia bo mam nieregularne godziny pracy, a w pracy nie mam warunkow.

    Wada - cena. 90-100 zl, wyglada ze uda sie ten koszt rozbic na 2 m-ce, bo w tym cuklu zuzyje 5 paskow z 10. Przy obserwacjach i regularnych cyklach mozna chyba zaczac testowac ok 2 dni pozniej niz wynika to z tabelki. Ja powinnam zaczac niby startowac od 10 dc, zaczelam od 12 dc i mialam 2 negatywne testy (inaczej zmarnowalabym 4)

    A Wy jakie macie doswiadczenia? Moze komus juz pomogly? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2019, 10:48

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ