X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny dwie kreski
Odpowiedz

Test owulacyjny dwie kreski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • yield88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to mój pierwszy cykl od kiedy zaczęłam mierzyć temperaturę. Przybliżę Wam mniej więcej mój przypadek i proszę o rady bardziej doświadczonych. Z mężem staramy się o dziecko już długi czas. Mam już syna, który urodził się w czerwcu 2016 i od tamtego czasu aż do 9 maja tego roku nie miałam okresu, więc marne były szanse na zajście w ciążę (ale wiem, że niemożliwe). Karmiłam piersią i dopiero teraz jak zlikwidowałam karmienia nocne to okres po dwóch tygodniach wrócił. Zaczęłam więc mierzyć temperaturę i żadnych skoków nie odnotowałam. Codziennie 35,9-36,0..
    7 dc 36,3
    8 dc 36,1
    9 dc 36,0
    10 dc 35,9
    11 dc 35,9
    12 dc 35,9
    13 dc 35,8
    14 dc 36,0
    15 dc (dzisiaj) 36,1

    Jak widać nie wygląda to zbyt obiecująco. Zdaję sobie sprawę, że okres jeszcze nie oznacza regularnej i pięknej owulacji.
    Przedwczoraj jednak zauważyłam śluz przezroczysty i rozciągliwy (ale bardzo mało), od 5 dni robię też testy owulacyjne i nie do końca wiem jak mam interpretować wyniki. Bo 10 dnia pojawiła się tylko kreska kontrolna, 11 dnia ledwie zauważalna kreska testowa i mocna kontrolna, 12 dnia tak samo jak w 11 dniu, 13 dnia chyba najmocniejsza kreska testowa i kontrolna (ale spora różnica między nimi i ogólnie słabo się odznaczała ta kreska testowa), wczoraj i dzisiaj ledwie widoczne kreski testowe. Czy uważacie, że owulacja była? Czy gdyby nie było owulacji to ta druga kreska w ogóle by się nie pojawiła? Nie jestem pewna czy testy pokazują dwoma kreskami, że owulacja gdzieś tam czyha, a gdyby był cykl bezowulacyjny to po prostu cały czas pokazywałaby się tylko kreska kontrolna?
    Mam nadzieję, że doradzicie coś i spojrzycie na to z boku..

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yeildi dopiero zakonczylas karmienie to organizm musi wrocic na swoje tory. Musisz poobserwowac cykle troche dluzej zeby wiedziec co i jak.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ