X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację test owulacyjny interpretacja
Odpowiedz

test owulacyjny interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0d42d934ad1bc70.html

    przed wczoraj i wczoraj mialam bole jajnikow i podbrzusza a dzisiaj jak ma byc owulka to bez bolu.;) juz sama nie wiem

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to mu brakuje z 5-10% do 100% pozytywnego. Bierz jednak pod uwage, ze testy owulacyjne nie sa pewnym wyznacznikiem owulacji. Po za tym co test to zwykle inny wynik, a mowie tu o testach innych firm robionych z tej samej probki moczu.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak bym widziała takie kreski to już na 100% bym działała.. i dnia następnego też. pozdrawiam i powodzenia :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ