X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację test owulacyjny pozytywny kilka dni
Odpowiedz

test owulacyjny pozytywny kilka dni

Oceń ten wątek:
  • La_leba Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,mam pytanie czy wychodził wam kiedyś test owulacyjny 6 dni z rzedu pozytywny tzn kreska testowa mocniejsza od tej co trzeba sie odnosic??? nie wiem co o tym myslec...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/77cd7b89ae0823e1c38fbcaafea7c09c
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W testach owulacyjnych bierze sie pod uwage pierwszy pozytywny wynik.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • La_leba Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedz ;-)) , a już myślałam że z hormonami u mnie coś nie tak

    http://ovufriend.pl/graph/77cd7b89ae0823e1c38fbcaafea7c09c
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pik LH swiadczy o tym ze organizm przygotowuje sie do owulacji.
    To czy ona wystąpila potwierdza nam skok temperatury w kolejnych dniach.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio z testem owulacyjnym miałam tak- 13 dnia cyklu robiłam test i wyszedł pozytywny dwie ciemne krechy, 16 dnia powtórzyłam i też wyszedł pozytywny tylko krechy były delikatne jaśniejsze, natomiast na następny dzień poszłam to gin. i okazało się, że jestem przed owulacją, jeden pęcherzyk 19 , drugi 23. dodam jeszcze, że testy nie były tanie za 5 dałam 29 zł.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nie mozna sie sugerowac samymi testami. Ja mierzylam temperature, badalam szyjke,obserwowalam śluz i robilam testy;-)

    Cagis lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszły 2 dni z rzędu pozytywne testy owulacyjne w 14 i15 dc. Natomiast wg temperatur owu była 13 dnia. Co dziwniejsze jak dalej wpisywałam temperatury w kolejnych dniach zaczęła mi skakać to na 16 to na 18 dc. Też tak wam sie zdarzyło? Sugerowałam się tylko tymi 2 rzeczami bo ze śluzem u mnie krucho (zaczełam brac już olej z wiesiołka) a z tym badaniem coś mi nie idzie.
    Testy uznaje za pomoc a nie 100% potwierdzenie

    Moje pytanie brzmi : czy jak temperatura tak skacze że owu przeskakuje to normalne czy raczej moje pomiary nie są wiarygodne.

    pogubiłam sie :(

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze nie sugeruj się za bardzo kreską stawianą przez ovu, bo on się b.często myli. Nie bierze wszystkiego pod uwagę!!
    Jeśli chodzi o temperaturę i owulację, to wcale nie jest tak,że to się zawsze idealnie zgrywa co do dnia. Owulacja może sie pojawić nawet drugiego dnia wyższych temperatur, albo kilka dni wcześniej.... w domowych warunkach nie da się tego sprawdzić.
    Trzeba serduszkować tak długo jak utrzymuja się objawy płodności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 09:24

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori masz rację teraz kupiłam testy ovu i 2 szt były do wywalenia bo nic nie pokazały nawet 1 kreski ,a co do tych 2kresek to Dori już zgłupiałam bo miałam je 2 ,a z temp wyszło cienko ,a z badaniem szyjki to cienko mi idzie ,za 2 tyg mam umówioną wizytę u gin więc zapytam się o co caman

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz sie zakrecilam: pozytywny jest wtedy, kiedy kreska jest ciemniejsza od testowej? A jak jasniejsza to negatywny?
    Oj, to mi cale zycie by zmienilo...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak biedronka :D testowa musi byc albo taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza. najlepiej sprawdz u siebie na instrukcji tam jest zawsze wszystko z obrazkami nawet :) ale jesli testowej nie ma albo jest jasniejsza to wynik jest negatywny. buzka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2013, 18:09

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    tak biedronka :D testowa musi byc albo taka sama jak testowa albo ciemniejsza. najlepiej sprawdz u siebie na instrukcji tam jest zawsze wszystko z obrazkami nawet :) ale jesli testowej nie ma albo jest jasniejsza to wynik jest negatywny. buzka!
    No dzieki jak nie wiem co! Sama sobie sie dziwie, ze taka zakrecona dzis jestem!
    Pewnie to przez to, ze spalam 6 godzin, a pracowalam potem 8! :-P

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • ankerek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 września 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc jestem nowa i potrzebóje pomocy .Dzis poczułam ból jakby w lewym jajniku trwał kilka minut a ze akurat po skonczonym stosunku to troszke sie zaniepokoiłam .okazało się ze jednocześnie pojawiło sie malutkie plamienie.niedługo mysląć zrobiłam test owulacyjny bo staramy sie o dzidziusia juz od kilku miesiecy .Około godz 10 były dwie kreski zbliozne kolorem a o 12 ta testowa znacznie ciemniejsza.poniewaz czytałam gdzieś ze jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko około 12-24h a tak faktycznie to nawet moze byc krócej to powtórzyłam test jeszcze o 15 i juz 2 kreska była slabsza. pomózcie mi zinterpretowac wynik.Czy to wg was znaczy ze skok LH nastapił koło południa ?kiedy zatem powinnismy sie kochac z mezem . do 24h od tego skoku?zdaje sobie sprawe ze pewnie wiele kobiet tutaj zadaje takie pytania i dla neiktórych to oczywiste ale porsze pomózcie z góry wszystkim dziekuje:))

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 września 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaleca się współżyć 3 dni przed i dzień po owulacji ale więcej tez nie zaszkodzi :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • ankerek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 września 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za szybka odpowiedz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny. Jakie sa szanse na ciaze ze stosunku na dzien przed pozytywnym testem owulacyjnym?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La_leba wrote:
    Witam ,mam pytanie czy wychodził wam kiedyś test owulacyjny 6 dni z rzedu pozytywny tzn kreska testowa mocniejsza od tej co trzeba sie odnosic??? nie wiem co o tym myslec...
    Nie wiem czy tu jeszcze jesteś, ale postanowiłam napisać...
    Ja robię testy owulacyjne od 11 dnia cyklu i od 14 dnia cyklu do dziś (21 dzień cyklu) test jest wciąż pozytywy. I to ta druga kreska jest ciemniejsza od kontrolnej. Link do dzisiejszego testu:
    http://images67.fotosik.pl/796/d7baf9975e69ef79med.jpg

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie zdarzają dwa pozytywne po sobie alesalej juz nie robie bo zwykle mam zaraz wzrost temperatury co by wskazywalo ze juz jest po ewentualnej owulacji. Takze mysle ze po pierwszym pozytywnym tescie mozesz testy odlozyc na bok bo to ten pierwszy ma znaczenie. Jesli dzien,dwa dni po pierwszym pozytywnym skoczy ci tempka to najprawdopodobniej odbylas owulke. Ale pamietaj ze to wszystko jest pi razy oko jesli owulki niw potwierdzil monitoring

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widze ze u cb byl ladny skok -zgadza sie z tym co napisalam.dwa dni po pierwszym pozytywnym tescie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 14:00

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to dziewczyny mają pozytywne 2-3 testy owulacyjne w cyklu a kolejne już negatywne...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ