X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Pelasia30 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 października, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zerkniecie na moje testy i możecie sprawdzić swoim okiem czy w którymś z testów jest pozytywny i mogę spodziewać się owulacji? Jestem świeża w tym, mam stwierdzone cykle bezowulacyjne i w tym cyklu miałam stymulację clo, jednak moje cykle są długie po około 34 dni, w 12dc cyklu lekarz stwierdził, że nic z tego bo nie było dominującego pęcherzyka i wynosił 7mm, ale ja mam swoją teorię, że skoro mam dłuższe cykle to może on po prostu urośnie i będzie dominujący później.

    Będę wdzięczna bardzo za Wasze odpowiedzi ❤️
    https://zapodaj.net/plik-op0zI54VSP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października, 21:29

  • Didi147 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 17 października, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Hej, zerkniecie na moje testy i możecie sprawdzić swoim okiem czy w którymś z testów jest pozytywny i mogę spodziewać się owulacji? Jestem świeża w tym, mam stwierdzone cykle bezowulacyjne i w tym cyklu miałam stymulację clo, jednak moje cykle są długie po około 34 dni, w 12dc cyklu lekarz stwierdził, że nic z tego bo nie było dominującego pęcherzyka i wynosił 7mm, ale ja mam swoją teorię, że skoro mam dłuższe cykle to może on po prostu urośnie i będzie dominujący później.

    Będę wdzięczna bardzo za Wasze odpowiedzi ❤️
    https://zapodaj.net/plik-op0zI54VSP

    Jezusie mam podobnie 😂 byłam w 14 dc i tez usłyszałam ze owulacji nie będzie, się okaże 🤔 ogółem u ciebie test z 20dc wyglada na skok LH, dla pewności poszłabym zrobić progesteron 7 dni po owulacji ;)

‹‹ 239 240 241 242 243
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ