X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne
Odpowiedz

testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny..

    Jeśli chodzi o testy owulacyjne..w jaki sposób sie je odczytuje ?? Nigdy jescze ich nie robiłam.. zrobiłam dzisiaj pierwszy test i widać na nim bardzo dobrze dwie kreski.. jedna nawet ciemniejsza od drugiej.. Czy to na pewno oznacza,że jest on pozytywny ? I czy powinno sie nie pić dwie godz przed zrobieniem testu..Dodam,że mam długie cykle (34 dniowe) doradzono mi zacząć od 14 dnia z pierwszym testem,jednak dziś zaczoł pobolewać mnie lewy jajnik i wykonałam go już dzisiaj..Z góry dziekuje wam za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za rade :)pierwsza kreska od lewej ( w kwadraciku ) jest ciemniejsza od tej drugiej w kuleczku..:)Tez mam zamiar robić ich 5, zostały mi 4 testy, czyli od wykonania pierwszego powinnam dziennie robić kolejny, i dzis zrobić drugi ? Czy lepiej jeszcze odczekać dwa dni do 14 dnia cyklu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta po lewej ma byc ciemniejsza od strony moczu, wtedy jest owulacja w ciagu do 72 godzin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ciemniejsza, więc test jest pozytywny?

  • Martini Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugerujcie się tym, że kreska zawsze musi być ciemniejsza. Możecie przegapić moment najwyższego stężenia LH we krwi. Robiłam testy owulacyjne prawie od początku cyklu. Widziałam jak kolor się zmienia ok 18 dnia cyklu (mam długie cykle między 36-40 dni). 20dc linia testowa była bardzo wyraźna ale słabsza od kontrolnej. W następnych dniach zaczęła słabnąć. Teraz jestem w ciąży, w pierwszym cyklu starań :) według mnie najlepiej obserwować testy owulacyjne i swoje ciało od początku cyklu, jeśli nie wiemy kiedy owulacja może nastąpić.

    Nona lubi tę wiadomość

    f2w3ol2a1vfvve1f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:10

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kupiłam najtańsze testy owu na allegro, dziś jest 17 dc, a wynik testu jest następujący: http://zapodaj.net/075de1581ec8e.jpg.html
    Proszę o interpretację. Dodam, że dziś pierwszy raz druga kreska jest widoczna bez wytężania wzroku a śluz zaczyna już gęstnieć. Brak wzrostu temp. To mój drugi cykl obserwowany tak dokładniej, dopiero uczę się swojego organizmu, więc wszystkie opinie mile widziane.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Martini Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna Ci wzrastać poziom LH we krwi,tzn., że masz dni płodne. Jak zobaczysz, że śluz jest rozciągliwy to już w ogóle :) moim zdaniem powinnaś działać. Największe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest jeszcze przed wystąpieniem owulacji. Plemniki mogą sobie czekać. Im zajmuje wędrówka do jajeczka ok. 6 godzin :) Powodzenia!

    f2w3ol2a1vfvve1f.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania:

    - Testy owulacyjne LH (do wyznaczania dni płodnych) Firma Domowe Laboratorium, 3 opakowania orginalnie zapakowane; Łacznie 15 szt + 3 gratis; cena 15 zł za opakowanie
    http://www.doz.pl/apteka/p2947-LH_Test_owulacyjny_1_opakowanie__5_testow

    Mozliwośc wysyłki od 20.lipca do 8.sierpnia. 2014 r

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ