Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne a brak owulacji
Odpowiedz

testy owulacyjne a brak owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny potrzebuję pomocy :) Mam problem z interpretacją swojego cyklu... Otóż w 19 i 20 dc robiłam testy owulacyjne i kreska była ciemniejsza kontrolna więc serduszkowaliśmy oczywiście ale już w 20 dc zdziwiło mnie to, że kreska nadal jest ciemniejsza niż ta kontrolna a i temperatura zamiast w górę leciała w dół, śluz był jednak nizbyt płodnawy, w 21 dc również tempratura spadła zamiast skoczyć i śluzu płodnego pojawiło się więcej, w 22 dc ponownie zrobiłam test owulacyjny i kreska była trochę jaśniejsza niż kontrolna więc uznałam, że już jestem po owulacji ale szyjkę nadal mam wysoko i jest miękka, podbrzusze mnie boli już 3 dzień, ale śluz już jest kremowy, testy też na pograniczu pozytywu nie wiem czy już jest po owu czy coś mi się zablokowało, dziś test też na pograniczu pozytywu i szyjka wysoko i miękka ale temperatura skoczyła o te dwie kreski... więc nie wiem co mam myśleć

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 13:07

 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  20160613-125337.jpg

 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny pomożecie?

 • vanessa Autorytet
  Postów: 3196 1955

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Testy owulacyjne przede wszystkim NIE wyznaczaja owulacji. Ich błędna nazwa wprowadza wielu w błąd. Tzw. testy owulacyjne wyznaczaja pik LH który rośnie przed owulacją ale NIE powoduje owuacji. Mozna mieć wysoki pik LH przy cyklach bezowulacyjnych bo wysoki poziom tego hormonu nie prowadzi do owulacji.
  Przy pozytywnych testach owulacyjnych może w ogóle nie być owulacji, bo one całkiem co innego wyznaczają i nie nalezy sie tym kierować pod kątem tego czy owulka wystepuje.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:38

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego