X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne a brak owulacji
Odpowiedz

testy owulacyjne a brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nigiel Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję pomocy :) Mam problem z interpretacją swojego cyklu... Otóż w 19 i 20 dc robiłam testy owulacyjne i kreska była ciemniejsza kontrolna więc serduszkowaliśmy oczywiście ale już w 20 dc zdziwiło mnie to, że kreska nadal jest ciemniejsza niż ta kontrolna a i temperatura zamiast w górę leciała w dół, śluz był jednak nizbyt płodnawy, w 21 dc również tempratura spadła zamiast skoczyć i śluzu płodnego pojawiło się więcej, w 22 dc ponownie zrobiłam test owulacyjny i kreska była trochę jaśniejsza niż kontrolna więc uznałam, że już jestem po owulacji ale szyjkę nadal mam wysoko i jest miękka, podbrzusze mnie boli już 3 dzień, ale śluz już jest kremowy, testy też na pograniczu pozytywu nie wiem czy już jest po owu czy coś mi się zablokowało, dziś test też na pograniczu pozytywu i szyjka wysoko i miękka ale temperatura skoczyła o te dwie kreski... więc nie wiem co mam myśleć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 13:07

  • Nigiel Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20160613-125337.jpg

  • Nigiel Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomożecie?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne przede wszystkim NIE wyznaczaja owulacji. Ich błędna nazwa wprowadza wielu w błąd. Tzw. testy owulacyjne wyznaczaja pik LH który rośnie przed owulacją ale NIE powoduje owuacji. Mozna mieć wysoki pik LH przy cyklach bezowulacyjnych bo wysoki poziom tego hormonu nie prowadzi do owulacji.
    Przy pozytywnych testach owulacyjnych może w ogóle nie być owulacji, bo one całkiem co innego wyznaczają i nie nalezy sie tym kierować pod kątem tego czy owulka wystepuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:38

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ