X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne a brak owulacji
Odpowiedz

testy owulacyjne a brak owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny potrzebuję pomocy :) Mam problem z interpretacją swojego cyklu... Otóż w 19 i 20 dc robiłam testy owulacyjne i kreska była ciemniejsza kontrolna więc serduszkowaliśmy oczywiście ale już w 20 dc zdziwiło mnie to, że kreska nadal jest ciemniejsza niż ta kontrolna a i temperatura zamiast w górę leciała w dół, śluz był jednak nizbyt płodnawy, w 21 dc również tempratura spadła zamiast skoczyć i śluzu płodnego pojawiło się więcej, w 22 dc ponownie zrobiłam test owulacyjny i kreska była trochę jaśniejsza niż kontrolna więc uznałam, że już jestem po owulacji ale szyjkę nadal mam wysoko i jest miękka, podbrzusze mnie boli już 3 dzień, ale śluz już jest kremowy, testy też na pograniczu pozytywu nie wiem czy już jest po owu czy coś mi się zablokowało, dziś test też na pograniczu pozytywu i szyjka wysoko i miękka ale temperatura skoczyła o te dwie kreski... więc nie wiem co mam myśleć

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 13:07

 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  20160613-125337.jpg

 • Nigiel Znajoma
  Postów: 23 15

  Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny pomożecie?

 • vanessa Autorytet
  Postów: 3207 1963

  Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Testy owulacyjne przede wszystkim NIE wyznaczaja owulacji. Ich błędna nazwa wprowadza wielu w błąd. Tzw. testy owulacyjne wyznaczaja pik LH który rośnie przed owulacją ale NIE powoduje owuacji. Mozna mieć wysoki pik LH przy cyklach bezowulacyjnych bo wysoki poziom tego hormonu nie prowadzi do owulacji.
  Przy pozytywnych testach owulacyjnych może w ogóle nie być owulacji, bo one całkiem co innego wyznaczają i nie nalezy sie tym kierować pod kątem tego czy owulka wystepuje.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:38

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ