X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne a monitoring...
Odpowiedz

Testy owulacyjne a monitoring...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Mam dziwną sytuację w tym cyklu 10 dc wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, śluz był typowo płodny na drugi dzień miałam monitoring i ginek stwierdził że do piątku mamy poczekać z <3 ze względu na nasienie męża i że nie ma szans by owulacja szybciej nastąpiła. Potem codziennie robiłam testy, każdy był coraz bardziej negatywny. Czy to możliwe by owulacja wystąpiła po 72h od pozytywnego testu? Co najśmieszniejsze tempkę mam codzień wyższą a ovu jeszcze nie zaznaczył mi ovulki która zawsze występowała od 9 dc-12 dc. Bardzo proszę o radę... Mój wykres poniżej..

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sugeruj sie testami owu, one raz wychodzą ok a niekiedy w ogóle nie w czas


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ