X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne -ciągle pozytywne
Odpowiedz

Testy owulacyjne -ciągle pozytywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OliBr Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy mieliście kiedyś sytuację, aby wszystkie robione testy owulacyjne były pozytywne? Czy wiecie coś na ten temat? Mój lekarz rozkłada ręce i nie wie dlaczego mój organizm twierdzi, że ma ciągle owulację nawet kiedy jej nie mam, bo są dni nie płodne. Mam robiony monitoring i walczę od września o każdą owulację, której nie ma :( jedynie na testach wychodzi pozytywnie … czy ktoś miał taki problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2022, 19:21

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 16 marca 2022, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może nadmierne wydzielanie LH? Masz pcos?

  • Anka1312 Autorytet
    Postów: 318 717

    Wysłany: 20 marca 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam,kiedyś po pierwszej ciąży lekarz napomniał coś o pcos tylko raz potem była cisza.O drugie dziecko staraliśmy się 3 lata aż w końcu po wyrzuceniu wszystkich leków i próbą naturalnego zajścia się udało. Teraz byłam w lutym u lekarza powiedział że jeden jajnik jest policystyczny.Testy owulacyjne mam pozytywne a owulacji brak ...

    12.09.2013 - pierwszy skarb
    24.06.2020 - drugi skarb
    walka o trzeci skarb
    19.07.2022 - beta 240,7
    19.07.2022 - prog. 16,5
    21.07.2022 - beta 712
    21.07.2022- prog. 13,4
    22.07.2022 - wizyta
    29.07.2022 - jest kropek
    12.08.2022 - jest ♥️
    13.10.2033 - będzie chłopczyk 💙 Mikołaj 💙💙💙
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 28 marca 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliBr wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy mieliście kiedyś sytuację, aby wszystkie robione testy owulacyjne były pozytywne? Czy wiecie coś na ten temat? Mój lekarz rozkłada ręce i nie wie dlaczego mój organizm twierdzi, że ma ciągle owulację nawet kiedy jej nie mam, bo są dni nie płodne. Mam robiony monitoring i walczę od września o każdą owulację, której nie ma :( jedynie na testach wychodzi pozytywnie … czy ktoś miał taki problem?

    Ja mam cały czas wysokie LH, ale u mnie zdiagnozowano przedwczesne wygasanie czynności jajników. Dlatego organizm stymuluje do owulacji wydzielając LH, a jajniki nie słuchają :) Testy owulacyjne nie mają zastosowania w moim przypadku. Może zbadaj hormony żeby ustalić dlaczego to LH takie wysokie.

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • OliBr Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 30 marca 2022, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie zdiagnozował u mnie PCO, jedynie że trochę może prawy jajnik jest policystyczny. Ogólnie widzę, że lekarze mają problem z tą diagnozą, problem chyba tkwi w za wysokim LH :( muszę zrobić badanie krwi :(

  • Alabama37 Koleżanka
    Postów: 157 7

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliBr wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy mieliście kiedyś sytuację, aby wszystkie robione testy owulacyjne były pozytywne? Czy wiecie coś na ten temat? Mój lekarz rozkłada ręce i nie wie dlaczego mój organizm twierdzi, że ma ciągle owulację nawet kiedy jej nie mam, bo są dni nie płodne. Mam robiony monitoring i walczę od września o każdą owulację, której nie ma :( jedynie na testach wychodzi pozytywnie … czy ktoś miał taki problem?


    Możesz zrobić Mezoterapie jajników i potem obniży się LH.

    Ropuszka lubi tę wiadomość

  • dusia026 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki powiedzcie mi czy ten test owulacyjny jest pozytywny?
    https://ibb.co/V99HwDp
    Te z Domowe Laboratorium ciągle wychodzą mi takie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2022, 13:32

    MagicznyBanan lubi tę wiadomość

  • Alabama37 Koleżanka
    Postów: 157 7

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliBr wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy mieliście kiedyś sytuację, aby wszystkie robione testy owulacyjne były pozytywne? Czy wiecie coś na ten temat? Mój lekarz rozkłada ręce i nie wie dlaczego mój organizm twierdzi, że ma ciągle owulację nawet kiedy jej nie mam, bo są dni nie płodne. Mam robiony monitoring i walczę od września o każdą owulację, której nie ma :( jedynie na testach wychodzi pozytywnie … czy ktoś miał taki problem?


    Masz wygaszona czynność jajników i wcale nie masz naturalnej owulacji. Wtedy te testy owulacyjne wlasnie wychodzą "Pozytywne"- chociaż owulacji nie ma. Nie ważne w którym dniu cyklu będziesz testować to zawsze bedzie fałszywie pozytywny wynik.

    Po obserwacji śluzu i temperatury szybciej się dowiesz.

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alabama ma racje, ja również tak mam. Wszystkie testy pozytywne przez wysokie LH a owu nigdy nie było. Wiec podczas okresu biorę Aromek a od 7 dnia Menopur i tym sposobem pecherzyki rosną pięknie , potem zastrzyk na pekniecie i owu jest zawsze ;)

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ