X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne clearblue dual (fioletowe)
Odpowiedz

Testy owulacyjne clearblue dual (fioletowe)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiaha Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Pytanie do tych, które używamy testów clearblue dual. Przez ile dni miałyście "migająca" buźkę? 🙂

  • Nicky Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej, ja wlasnie zaczelam je stosowac. Za dwa dni mam miec owulacje a tu nawet nic nie miga :( sluz sie zmienil wiec chyba owulacja bedzie. A u Ciebie ile czasu migala?

  • Nicky Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 8 maja 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby kogoś to jeszcze interesowało to u mnie 3 dni migała buźka a później już była stała, uśmiechnięta :)

  • CarmeLatte93 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam tych testów, ale tylko kilka cykli bo jednak były drogie a ja w ciąży i tak jie bylam. Migająca buźkę miałam różnie czasami 2 dni, czasami 9. Ale w końcu zawsze przychodziła stała.

    ckaigzu34628i45b.png
    21.10.2021 10dpo pozytywny test 😍😍😍
    26.04.2021 ❤ przestalo bić 8t6d 👼💔
    02.04.2021 beta pozytywna a😍
    Od 05.2019 starania o rodzenstwo
    9.10.2018 Benio jest już z nami 👨‍👩‍👦😍
  • Nasti6 Przyjaciółka
    Postów: 146 33

    Wysłany: 27 maja 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim Zaczełam starania w tym cyklu wlasnie czekam na ovu . Kupiłam testy clearblue fioletowe pierwszy raz . uzywam tez zwyklych paskowych , paskowy dzis juz ładnie ciemny ale jeszcze nie na tyle za to te nowe clearblue migajaca usmiechnieta buśka , czytalam opinie o nich i niektorzy pisza ze migac moze nawet kilka dni miał ktos z nimi moze do czynienia ? Co prawda inne objawy mowia mi ze sie zbliza , choc kalendarzyk mi mowi ze jeszcze czas . jestem w 10 dc . ostatnio ovu mialam 18dc cykl qydluzony i z moich obliczeniej wczesniejsze byly okolo 13-14 dc

  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migająca buźka miałam raz 5 dni raz 2, raz 4 A raz wcale. Potem zaczęłam już umieć rozpoznawać to tym bardziej nie robiłam za wcześnie bo szkoda mi było testów. migajaca buźk i tak za wiele nie mówi,nie pozwala przewidzieć i nic konkrernie zaplanować 😆 w końcu szansa najwieksza gdy zacznie świecić A nie migac. potem więc przelaczylam się na tansze clearblue różowe. Same w sobie testy super pozwoliły skutecznie potwierdzić u mnie owulacje w odróżnieniu od paskowych. W ciążę nie zaszłam Ale z monitoringiem cyklu się zgadzało. :)

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
  • Nasti6 Przyjaciółka
    Postów: 146 33

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fioletowe migały przez 11 dni .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ