X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne negatywne
Odpowiedz

testy owulacyjne negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owulacyjne negatywne a inne objawy wskazuja na owulacje i owu wyznaczylo na 11dc, prosze o wypowiedz. czy testy zawodzą?

    aaa325fd8675bf26d0091bac9e0ab8da.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 17:38

    74di4z17q2rryrdy.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z temperatur wynika ze owulka mogla juz byc, mierzylas najpierw o 8, pozniej 5.30 ale ja bym obstawiala 13dc, chociaz z tego co czytalam temp rosnie roznie u niektorych juz po owu, u innych nawet 3po,
    a testy sa zawodne niestety w obie strony

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam monitoring i owulacje miałam a testy negatywne...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w tych testach druga kreska blada?
    ja robilam to jak lekarz mowil ze mam pęcherzyk okoloowulacyny byla blada na drugi dzieb tez potem nie robilam i efekt jest ;)
    jak w tescie druga kreska blada to oznacza ze owu byla albo bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzisiaj spadek temperatury i dużo śluzu płodnego, a testy całkowicie negatywne. Teraz robiłam wieczorem i nawet cienia drugiej kreski nie ma.

    Sama nie wiem co myśleć. jest owulacja czy nie? :)

    W tamtym miesiącu test owulacyjny był pozytywny właśnie w dniu spadku temperatury i potwierdzone było na usg że faktycznie była. Niestety tamte testy były inne i się skończyły. Może tym razem wadliwe kupiłam? :(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:58

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dzięki za wyjaśnianie , to pozytywbe wychodziły teraz jak w ciąży jestem dwie tluste kreski
    a owu wykrywa plik LH czyli hormon a jak wychodzi druga kreska bledsza to mozba przypuszczac ze tego hormonu wiecej w organizmie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj test owulacyjny uważam za pozytywny. Ostatnio robie je trzy razy dziennie ok. 6, 16 i 21 :)

    I nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby druga kreska była takiego samego odcienia jak kontrolna albo ciemniejsza. W tamtym miesiącu była jaśniejsza, a gin potwierdził wystąpienie owulacji ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ