X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Torbiel krwotoczna, a ciąża
Odpowiedz

Torbiel krwotoczna, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 6 maja 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś w Was miała sytuację że miała torbiel krwiotoczna i się okazało, że jesteście w ciąży?
    Ja mam 3 torbiele krwiotoczne po ostatniej "owulacji" i od lekarza usłyszałam, że to nie przekreśla ciąży, gdyż może udało się jakieś komórce ewakuować się za nim pecherzyk zalał się krwią.
    Sama nie wiem co myśleć, już nie chce szukać kropli nadzieji w tym wszystkim😔

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 611 1188

    Wysłany: 14 marca, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Czy ktoś w Was miała sytuację że miała torbiel krwiotoczna i się okazało, że jesteście w ciąży?
    Ja mam 3 torbiele krwiotoczne po ostatniej "owulacji" i od lekarza usłyszałam, że to nie przekreśla ciąży, gdyż może udało się jakieś komórce ewakuować się za nim pecherzyk zalał się krwią.
    Sama nie wiem co myśleć, już nie chce szukać kropli nadzieji w tym wszystkim😔

    Hej, natknęłam się przypadkiem na Twój wątek.
    Jak się potoczyła twoja historia z torbielą? Ja obecnie też mam ,tzn dowiem się za tydzień czy nadal jest , bo może się wchlonęła i też szukam wszędzie odpowiedzi o ciąży w tej sytuacji

    Po odstawieniu AH po 5 latach - 18.01.2024 🤗
    Starania o pierwszego maluszka - marzec 2024 🩷❤️
    🙋‍♀️28 lat 👋
    🙋‍♂️33 lata 👋
    Badania nasienia ✅️

    Owulacja 🥚 - 15.04
    Testowanie 🤰 - 30.04

    witamina B12, magnez+B6, cynk pikolinian, Omega 3 , witamina D3, witamina C, folian z "Naturell "

    Zaczynamy 2cs o maleństwo 🩷
    ______________________________

    " Przyszłość należy do tych, którzy potrafią ją sobie wyobrazić, zaprojektować i zrealizować. Nie jest czymś, na co czekamy - musimy ją sami stworzyć." 🦋
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ