Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wielkie jajo 🙉❤️‍🔥
Odpowiedz

Wielkie jajo 🙉❤️‍🔥

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 101 132

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moja ginekolożka twierdzi że taki pęcherzyk jest przerośnięty.
    Ja np. mając pęcherzyk ok. 21 mm dostałam zastrzyk na pęknięcie. Podobno idealny to tak w granicach 22 cm :)

  • Meeegi12 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz😊 kolejny cykl też będzie stymulowany i już z zastrzykiem, także może wtedy coś zaskoczy 🙏 Tobie @Aleksia199825 się udało zajść czy staracie się nadal? 😊

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 101 132

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu miałam pierwszy cykl stymulowany lamettą i zastrzyk gonapeptyl daily na pęknięcie :)
    Wcześniej staraliśmy się ok. 7 cykli naturalnie, ale nie wychodziło przez moje PCOS.

    Aktualnie jestem 12 dpo i test ciążowy wychodzi pozytywnie, robiłam wczoraj betę 25.2 wynik, jutro robię powtórkę bety czy wzrasta :) Także stymulacja w moim przypadku super podziałała!

    Trzymam kciuki ❤️

    Meeegi12 lubi tę wiadomość

  • Meeegi12 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju to gratulacje! Super, że podziałała stymulacja na Ciebie od razu! 🥰 Dziękuję za kciuki a ja trzymam za prawidłowy przyrost bety 💪🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 20:34

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ