X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację wyznaczenie owulki bez mierzenia temp
Odpowiedz

wyznaczenie owulki bez mierzenia temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, mam prosbe czy prowadzi ktoras z was kalendarzyk bez mierzenia temp i wykres pokazał wam owulke, bo u mnie niby tydzien po a na wykresie nic, moze nie umiał jej odczytac, nie wiem juz sama, moze ktoras z was pokazac mi swoj wykres , porownam sobie (bez mierzenia temp owczywiscie), dzieki i pozdrawiam

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma takiej opcji...Ja tak 2 prowadziłam, i na ślepo tylko te zielone płodne były, ale zero wyznaczenia. I oczywiście zero detektora wtedy, a to fajne:) 3 ci cykl masakra bo mierzyłam w cały świat, ovulke przesuwał co chwile aż zgłupałam: p teraz mierze ok, ale jednak chyba testy ovu lepsze:) Tez mam teraz więcej i chyba bardziej wiarygodne:)

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Chyba nie ma takiej opcji...Ja tak 2 prowadziłam, i na ślepo tylko te zielone płodne były, ale zero wyznaczenia. I oczywiście zero detektora wtedy, a to fajne:) 3 ci cykl masakra bo mierzyłam w cały świat, ovulke przesuwał co chwile aż zgłupałam: p teraz mierze ok, ale jednak chyba testy ovu lepsze:) Tez mam teraz więcej i chyba bardziej wiarygodne:)

    hehe dzięki za info :) u mnie nie da rady z mierzeniem temp takze chyba musze sie zdac na siebie i moje odczucia :)

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    czesc dziewczyny, mam prosbe czy prowadzi ktoras z was kalendarzyk bez mierzenia temp i wykres pokazał wam owulke, bo u mnie niby tydzien po a na wykresie nic, moze nie umiał jej odczytac, nie wiem juz sama, moze ktoras z was pokazac mi swoj wykres , porownam sobie (bez mierzenia temp owczywiscie), dzieki i pozdrawiam

    hej fifi, ja przez pierwszy cykl nie mierzylam tempki i tez mi nie wyznaczyl owulki

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    fifi wrote:
    czesc dziewczyny, mam prosbe czy prowadzi ktoras z was kalendarzyk bez mierzenia temp i wykres pokazał wam owulke, bo u mnie niby tydzien po a na wykresie nic, moze nie umiał jej odczytac, nie wiem juz sama, moze ktoras z was pokazac mi swoj wykres , porownam sobie (bez mierzenia temp owczywiscie), dzieki i pozdrawiam

    hej fifi, ja przez pierwszy cykl nie mierzylam tempki i tez mi nie wyznaczyl owulki

    Hej:-) No to tak jak mi. Jakoś się zdaję na testy temperaturę mierzę jakoś mi się, ale jednak testy zakupiłam:-)

  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej fifi, ja nie mierzę tempki a mimo to owulkę mi wyznacza, ale w moim przypadku zapewne ten system sugeruje się śluzem i wynikiem testów owulacyjnych. Tempke zmierzyłam dzisiaj pierwszy raz, dzisiaj jest mój 25 dzień cyklu i 12 po owulacji, przedwczoraj zaobserwowałam plamienie i za radą dziewczyn z forum zmierzyłam dzisiaj tempkę ale na "ciążową" to mi ona niestety nie wygląda.

    f3e915dd02887c6abc1de7086f9f4903.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 08:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, ja też nie mierze tempki i nie wyznacza owu, tylko tyle, że zaznaczam co się którego dnia dzieje :)

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierze temp, przy moim trybie pracy to ciężkie :-( dzionki, nocki nieregularny grafik, więc nie ma sensu, wiem mniejwięcej kiedy mam owulkę, już dwa razy poroniłam także wiem, że zajść w ciążę mogę, ale problem tkwi w tym, że mojego M nie ma wtedy kiedy powinien być bo pracuje jako kierowca i często jest za granicą, także u nas to jakieś szczęście musi być, żeby to wszystko się zgrało w czasie :-( w tym miesiącu udało nam się zgrać urlopy, także zobaczymy co z tego wyniknie, jeszcze tydzień i wszystko się okaże :-)

    iśka lubi tę wiadomość

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    ja nie mierze temp, przy moim trybie pracy to ciężkie :-( dzionki, nocki nieregularny grafik, więc nie ma sensu, wiem mniejwięcej kiedy mam owulkę, już dwa razy poroniłam także wiem, że zajść w ciążę mogę, ale problem tkwi w tym, że mojego M nie ma wtedy kiedy powinien być bo pracuje jako kierowca i często jest za granicą, także u nas to jakieś szczęście musi być, żeby to wszystko się zgrało w czasie :-( w tym miesiącu udało nam się zgrać urlopy, także zobaczymy co z tego wyniknie, jeszcze tydzień i wszystko się okaże :-)

    To tak jak i mój M.

    ***
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto wybrać się w trasę razem ze swoim M. Tak zrobiła moja koleżanka i w końcu udało im się zgrać terminy.

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ