X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację za dluga faza lutealna. proszę o pomoc
Odpowiedz

za dluga faza lutealna. proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zadziora Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, piszę pierwszy raz na forum, jeszcze nie wiem co i jak i czy dobrze umiescilam temat. A wiec moj problem, mam cykl bezowulacyjny, w jajnikach mam po 15 pecherzykow, gin przepisal mi duphaston i bralam go od 54dc 2x1. Gdy zaczelam brac to caly czas mialam plamienie i bole jak na okres, 3dni temu skonczylam brak dupka, plamienia nadal sa ale od wczoraj nie mam boli miesiaczkowych. Zaznaczylam "owulacje " w 50 dniu, bo mam skok temperatury i dzis juz 16 dzien fazy lutealnej a ja dalej okresu niemam :( nie wiem co sie dzieje, w 3 dniu okresu mialam zaczac brac clostilbegyt i później starac się o dzidziusia, a nie ma okresu, proszę o pomoc :-*

  • zadziora Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak dodać wykres :(

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod swoim wykresem masz "udostepnij wykres", udostępnij na tablicy i jeśli chcesz miniaturkę kopiujesz link i wklejasz w ustawieniach. Po duphastonie miesiaczka powinna przyjść w ciągu 10dni od odstawienia, więc masz czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:39

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • zadziora Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    176c65d5836ef5f0d1ecb52c9da4285d.png

    Dziękuję Bella93 mam nadzieję że dobrze to zrobiłam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 12:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ