X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Za szybko przyjęty Duphaston
Odpowiedz

Za szybko przyjęty Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa__lewa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Od ponad roku staramy się o dziecko z mężem. Mam za sobą 9 poronień, potem urodziłam zdrową córeczkę i po niej znów poronilam 3 razy. Lekarz przepisał mi estrofem, duphaston, acard i neoparin w zastrzyku (mam podejrzenie nawykowych poronień). Estrofem miałam brać od 1-15dc. Od 16dc przez 10 dni duphaston. Acard i neoparin przez cały cykl. Niestety... Dostałam uczulenia na estrofem i w 9 dc musiałam przerwac stosowanie tego leku. Owulacje miałam zawsze w 14 dc. Jednak przez ten estrofem wszystko się chyba pomieszało, bo dziś już 26 dc a ja dopiero mam owulacje. Testy owu, śluz i temp to potwierdzają znam swoje ciało i wiem że na bank mam owu.

    Mój lekarz jest na urlopie. Nie mam do kogo się zwrócić o doradę. Duphaston powinnam dziś przestać brać ale nie wiem co zrobić.

    Wiem że duphaston nie zablokował mi owulacji. Jednak biorę go już 10 dni. Teraz owu i logiczne jest ze powinnam go brac kolejne 10dni. Czy ktoś z was miał kiedyś taka sytuacje, że brał dupka za wcześnie była owu i udało się zajść w ciążę???

    Dodam, że nie wiem kiedy nadazy mi się kolejna okazja zajścia, bo mój mąż pracuje za granicą i przez koronawirusa w zależności jak rozwinie się sytuacja, może tam zostać i nie wracać narazie do Polski. Proszę o komentarze, osoby. Które posiadają wiedzę czy ten za wcześnie wzięty duphaston mocno namiesza i czy może jest w tym cyklu możliwość zajścia w ciążę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ