X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Za szybko przyjęty Duphaston
Odpowiedz

Za szybko przyjęty Duphaston

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa__lewa Nowa

Wysłany: 8 sierpnia 2020, 02:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Od ponad roku staramy się o dziecko z mężem. Mam za sobą 9 poronień, potem urodziłam zdrową córeczkę i po niej znów poronilam 3 razy. Lekarz przepisał mi estrofem, duphaston, acard i neoparin w zastrzyku (mam podejrzenie nawykowych poronień). Estrofem miałam brać od 1-15dc. Od 16dc przez 10 dni duphaston. Acard i neoparin przez cały cykl. Niestety... Dostałam uczulenia na estrofem i w 9 dc musiałam przerwac stosowanie tego leku. Owulacje miałam zawsze w 14 dc. Jednak przez ten estrofem wszystko się chyba pomieszało, bo dziś już 26 dc a ja dopiero mam owulacje. Testy owu, śluz i temp to potwierdzają znam swoje ciało i wiem że na bank mam owu.

Mój lekarz jest na urlopie. Nie mam do kogo się zwrócić o doradę. Duphaston powinnam dziś przestać brać ale nie wiem co zrobić.

Wiem że duphaston nie zablokował mi owulacji. Jednak biorę go już 10 dni. Teraz owu i logiczne jest ze powinnam go brac kolejne 10dni. Czy ktoś z was miał kiedyś taka sytuacje, że brał dupka za wcześnie była owu i udało się zajść w ciążę???

Dodam, że nie wiem kiedy nadazy mi się kolejna okazja zajścia, bo mój mąż pracuje za granicą i przez koronawirusa w zależności jak rozwinie się sytuacja, może tam zostać i nie wracać narazie do Polski. Proszę o komentarze, osoby. Które posiadają wiedzę czy ten za wcześnie wzięty duphaston mocno namiesza i czy może jest w tym cyklu możliwość zajścia w ciążę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ