X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zapadnięty pęcherzyk
Odpowiedz

Zapadnięty pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 21 września 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Miałam swój pierwszy monitoring, a raczej jego próbę. Mam cykle około 25-26 dniowe i poszłam w 10dc. Okazało się, że pęcherzyk był zapadnięty i widać było płyn. Ginekolog powiedział, że owulacja już była dzień wcześniej (czyli w 9dc) lub ewentualnie tego samego dnia. Byłam zaskoczona ponieważ ZAWSZE co miesiąc mam mocny ból jajnika i myślałam, że właśnie wtedy jest owulacja. A tym razem w tym 10 dc nie bolało mnie nica nic. Dopiero dostałam ból dzień po wizycie, czyli w 11dc (teoretycznie dzień lub dwa po owulacji). I teraz nie wiem co myśleć...Dlaczego boli mnie jajnik dzień, dwa po pęknięciu pęcherzyka? I czy w ogóle zapadnięty pęcherzyk jest czymś normalnym? Myślałam, że wizyta trochę mi rozjaśni wątpliwości, a mam jeszcze większy mętlik w głowie....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ