X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zapalenie pecherza, a starania o dziecko?
Odpowiedz

Zapalenie pecherza, a starania o dziecko?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie!

    Jestem 5 dni przed owulacja, dziś dostałam ostrego zapalenia pecherza, z krwią w moczu. Biorę Furaginum. Podejrzewam, że to zapalenie od intensywnego sexu ostatnie 3 dni.
    Do tego lekkie przeziębienie.

    Nie wiem co robić, czy brac ta Furagine do owulacji i normalnie próbować starac się o ciążę, czy odpuścić ten cykl?

    Jestem 2 miesiące po poronieniu i dostaliśmy zielone światło, tak czekałam na ten cykl, a teraz strasznie się boję.

    Jeśli objawy przejdą do owulacji to myślicie, że nie ma ryzyka...
    Czy któraś ma jakaś wiedzę na ten temat lub była w podobnej sytuacji?

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 16 lutego 2019, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furaginy nie zaleca się w ciąży. Ja dostałam zum tydzień po owulacji. Lekarz zalecił monural. Potem w ciąży też go brałam. Jest to jednorazowa dawka leku. Bezpieczny w ciąży

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ