Forum W oczekiwaniu na owulację Zapalenie pecherza, a starania o dziecko?
Odpowiedz

Zapalenie pecherza, a starania o dziecko?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 11 lutego 2019, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie!

Jestem 5 dni przed owulacja, dziś dostałam ostrego zapalenia pecherza, z krwią w moczu. Biorę Furaginum. Podejrzewam, że to zapalenie od intensywnego sexu ostatnie 3 dni.
    Do tego lekkie przeziębienie.

Nie wiem co robić, czy brac ta Furagine do owulacji i normalnie próbować starac się o ciążę, czy odpuścić ten cykl?

Jestem 2 miesiące po poronieniu i dostaliśmy zielone światło, tak czekałam na ten cykl, a teraz strasznie się boję.

Jeśli objawy przejdą do owulacji to myślicie, że nie ma ryzyka...
    Czy któraś ma jakaś wiedzę na ten temat lub była w podobnej sytuacji?

"Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • daktylek Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2019, 04:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furaginy nie zaleca się w ciąży. Ja dostałam zum tydzień po owulacji. Lekarz zalecił monural. Potem w ciąży też go brałam. Jest to jednorazowa dawka leku. Bezpieczny w ciąży

Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego