X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zatoka douglasa
Odpowiedz

Zatoka douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eddis Nowa
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 marca 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa, okres mam co 28 dni, byłam na monitoringu owulacji i 8dc pęcherzyk miał 10mm , 12 dc 17 mm a 15 dc nie było już pęcherzyka, lekarz nie mówił nic o ciałku żółtym, mówił tylko że jest delikatny płyn w Zatoce Douglas, czy jest szansa że owulacja się odbyła, czy zawsze u was było widać cialko żółte?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 25 marca 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eddis wrote:
    Cześć, jestem tu nowa, okres mam co 28 dni, byłam na monitoringu owulacji i 8dc pęcherzyk miał 10mm , 12 dc 17 mm a 15 dc nie było już pęcherzyka, lekarz nie mówił nic o ciałku żółtym, mówił tylko że jest delikatny płyn w Zatoce Douglas, czy jest szansa że owulacja się odbyła, czy zawsze u was było widać cialko żółte?
    Płyn sugeruje , ze tak było. Zrób progesteron 7 dni pl owu, on tez świadczy o przebytej owulacji. Powinien być większy niż 10 a najlepiej w okolicach 20.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ