X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła i suplementy po owulacji
Odpowiedz

Zioła i suplementy po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ☺️ właśnie zbliża mi się owulacja i po niej chciałabym zacząć pić zioła na 2 fazę cyklu. Jednak mam parę pytań i wątpliwości. W przepisie jest napisane aby zaparzyć zioła z jednej łyżki, zalać wodą i pić 3 razy dziennie. Ale pić tę jedną szklankę przez cały dzień czy za każdym razem przygotowywać od nowa? 🤔
    Drugie pytanie dotyczy tego jak długo mogę je pić? Czy jak znajdę w ciążę to muszę je od razu odstawić czy pić jeszcze przez pewien czas?
    Moim problemem jest też krótka faza lutealna (11 dni) dlatego zaczęłam łykać witaminę b6 (300 mg dziennie) i magnez 500 mg. I tu znowu nasuwa mi się pytanie czy jak zobaczę dwie kreski na teście to muszę zmniejszyć jakoś ta dawkę? Czy nie zaszkodzi maluchowi na samym początku?
    Jestem dopiero na początku starań i po jednym poronieniu biochemicznym w lutym więc obawiam się że może być problem z zagnieżdżeniem że względu na tą krótka fazę lutealna 😕 proszę o pomoc bo jestem zielona w temacie

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nie zioła mam na myśli ale po owulacji polecam jeść ananasa, dojrzałego, a najwazniejszy jest środek ananasa. Mozna tez zamiast jedzenia przyjmować bromelinę bo to o nią chodzi. Ananas świetnie wpływa na endometrium, na zagniezdzenie zarodka.

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciekawa czy te ziola pomagaja, stosowal ktos? bo ja np. uzywalam prefert zel do wspomagania zajscia i pomoglo:) 5msc:)

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vantiel wrote:
    jestem ciekawa czy te ziola pomagaja, stosowal ktos? bo ja np. uzywalam prefert zel do wspomagania zajscia i pomoglo:) 5msc:)
    gratulacje❤️ zaczynam z ziołami od jutra, najpierw na drugą fazę. Ten cykl raczej i tak stracony ale może chociaż na wydłużenie fazy lutealnej coś pomoże, dam znać jak 🐵 przyjdzie

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Kamiszczka Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i jak po stosowaniu ziół widzicie jakieś efekty?

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 17 maja 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam w poprzednim cyklu zioła na II fazę aby wydłużyć lutealna ale nic nie zmieniły i znów trwała 11 dni. W tym cyklu pije zioła sroki nr 3 do owu a później znów na drugą fazę. Zioła sroki pije dopiero 8 dzień także efektów za bardzo nie widzę ale mam wrazenie że owulacja przyjdzie trochę wcześniej bo szyjka już jest wysoko a dziś dopiero 12 dc (zawsze mam owulacje około 24 dc) Dam znać jak wyglądał pierwszy cykl z ziołami 🙂

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Monika321 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 19 maja 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze warto spróbować! Chyba dziś udam się po zioła ;)

  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 19 maja 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link, istnieje opcja jedynie kopiowania i wklejenia:)

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb1P-yoAMo-BWNFHIkZTgqAdC1Ih4wbEHIKnnoTQvfg7S3yA/viewform

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ