X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację zmiana klimatu a owulacja
Odpowiedz

zmiana klimatu a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1-16 sierpnia byłam nad morzem. Cały cykl tempratury są płaskie. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze. Pytanie do doświadczonych staraczek - czy mam jeszcze szanse na owu? Czy raczej nastawić się, że będzie to cykl bezowulacyjny :/...?

    a9b5d30b54c55d91605bdf3409a07978.png

    Dodam, że: pzred wyjazdem miałam 3 dni plamienia i pobolewanie w dole brzucha ale przeszło zaraz po wyjeździe. Od tamtej pory nic szczególnie się nie zmienia. Średnio moje cykle trwają 40-45 dni. Jestem 7 miesięcy po porodzie i pierwszy cykl po kuracji castagnusem. Pierwszą @ po porodzie miałam w kwietniu zaraz po rozpoczęciu kuracji castagnusem wcześniej kilka tygodni miałam brązowe plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 12:39

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ