X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Znikające pęcherzyki
Odpowiedz

Znikające pęcherzyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jednostajna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa.. pisze bo tyle Was tutaj, może akurat któraś wyjaśni niejasności w mojej głowie. Sytuacja wygląda tak. 7 dc pęcherzyk największy 12 mm, reszta 9 mm i mniej. Płyn w macicy (możliwe że jakaś peknieta torbielka). 10 dc kolejne usg pęcherzyki dominujące jeden 18 mm, drugi 14 mm, endometrium 8. No i 13 dc. Płyn w zatoce. A pęcherzyki 16 mm i 15 mm. Możliwe że ten 18 mm się zmniejszył, zniknął od tak? Pytałam lekarza to ten stwierdził że to właśnie ten co teraz ma 16 mm.. Ale dla mnie to mało logiczne.. zgłupialam. Mam podać sobie ovitrelle w 18 dc, aż te obecne urosną.. Ale gdzie jest tamten nie wiem. Może Wy mieliście taka sytuację, albo po prostu wiedzę.

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 24 lutego 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mógł już pęknąć. Pęcherzyki rosną 1-2mm na dobe więc ten dominujący miałby idealną wielkość aby pęknąć w 13dc

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • jednostajna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Też tak pomyślałam, ale lekarz stwierdził że to za wcześnie.. Heh no zobaczymy. Teraz mam kolejne pęcherzyki..

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 26 lutego 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk może także równie dobrze zaniknąć lub się zmniejszyć. Gdyby pękł, to by go raczej nie było.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ