X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zwariowany progesteron?
Odpowiedz

Zwariowany progesteron?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 10 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, zazwyczaj nie mam problemów z interpretacją własnych cykli ale w tym dzieją się dla mnie rzeczy dziwne i niepojęte. Dlatego proszę was o pomoc w interpretacji :)

    180373095e09a7636731dd0eeeb56032.png

    Zwykle mam stałe temperatury w drugiej fazie, a to co jest teraz, szkoda gadać:) Sprzeczne informacje, co do objawów, temperatura, szyjka i śluz niezupełnie się zbiegają. Obstawiałam owulację 15 dc, ale coraz bardziej skłaniam się ku temu, że owulacji nie było. Zastanawiam się czy to rzeczywiście lichy cykl czy owulacja była i po prostu zwariował mi progesteron (skacząca temperatura)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 15:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ