Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 raz w ciąży
Odpowiedz

2 raz w ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Czy też uważacie, że z drugim, jeszcze jak się planuje to jest trudniej. Pierwsza ciąża była zaskoczeniem, a drugiej nie mogę się doczekać... ehh A jak bym juz była to bym się strasznie martwiła co zrobię z pracą. Mam wrażenie że zawiodłabym wiele osób w pracy. Nie macie takich dylematów?
    Wiki co to za przemyslenia.nie jestes pierwsza kobieta ktora znow zajdzie.to normalne ze kobiety rodza dzieci i nie powinnas mkec takich mysli :-)

A pracodawcy?sa takie swinie co w prost mowia ze nie zarejestruja bo kobieta w ciaze zajdzie eh..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 10:03

Wiki81 lubi tę wiadomość

3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Wiki81 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem to oczywiście, ale akurat awansowałam na kierownicze stanowisko w zeszłym roku i dlatego mam takie czarne myśli.

pasia27 lubi tę wiadomość

www.styczniowki2015.phorum.pl
  • pasia27 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-)

3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego