X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 2 raz w ciąży
Odpowiedz

2 raz w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Czy też uważacie, że z drugim, jeszcze jak się planuje to jest trudniej. Pierwsza ciąża była zaskoczeniem, a drugiej nie mogę się doczekać... ehh A jak bym juz była to bym się strasznie martwiła co zrobię z pracą. Mam wrażenie że zawiodłabym wiele osób w pracy. Nie macie takich dylematów?
    Wiki co to za przemyslenia.nie jestes pierwsza kobieta ktora znow zajdzie.to normalne ze kobiety rodza dzieci i nie powinnas mkec takich mysli :-)

    A pracodawcy?sa takie swinie co w prost mowia ze nie zarejestruja bo kobieta w ciaze zajdzie eh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 10:03

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem to oczywiście, ale akurat awansowałam na kierownicze stanowisko w zeszłym roku i dlatego mam takie czarne myśli.

    pasia27 lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ