Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 29 dc 1 test pozytywny 2 negatywne
Odpowiedz

29 dc 1 test pozytywny 2 negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zdarzyło wam się przed spodziewanym okresem zrobić test, który wyszedł pozytywnie, choć kreska nie były mocna, w dodatku czułość 25, a następnie wyszły 2 negatywne z czułością 10

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ten o czułości 25 to żółty bobotest?

    🙈
  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdarzyło zrobić test 10dpo po południu i była widoczna 2 słaba kreska a kolejnego dnia tej samej firmy nie było nic widać, beta potwierdziła jadnak ciąże. Dodam, że w 9dpo kreska wyszła do paru minut.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 08:10

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Czy ten o czułości 25 to żółty bobotest?
    Nie. To był test baby boom

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyszedł tak: https://zapodaj.net/3fee154a1f43e.jpg.html
    Ten z piątku tak:
    https://zapodaj.net/69590610f6e79.jpg.html
    Jednak międzyczasie kilka innych testów różnych firm wskazywały na wynik negatywny.

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie na tym dzisiejszym też coś tam jest... Robisz betę?

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Bo ciężko mi w tej niepewności. Nie mogę się skupić na innych rzeczach.

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś o tym wiem :/...

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie kreski widać, beta potwierdzi napewno ciąże 😉

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • Aitho Koleżanka
    Postów: 45 17

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak okres... 😢

    Starania od stycznia 2019
    Czerwiec 2021 badanie nasienia - pojedyncze plemniki, wszystkie nieruchome.
    Marzec 2022 - badanie nasienia - brak plemników
    Marzec 2022 Biopsja jąder - brak plemników, brak spermatogenezy, same komórki Sertolego
    26 maja '22 I AID - brak ciąży
    Czerwiec II AID - brak ciąży
    Lipiec III AID - brak ciąży
    Wrzesień IV AID - brak ciąży
    Listopad' 22 - procedura in vitro
    Brak stwierdzonych chorób, regularne cykle, wszystkie hormony ok, amh w 2021 ponad 7, brak stwierdzonego pcos,
    W trakcie stymulacji :
    20 pęcherzyków dobrej wielkości , 9 dc estradiol ponad 2000,
    Efekt punkcji : 20 pęcherzyków, 6 komórek - wszystkie niedojrzałe - brak zapłodnienia
    Diagnoza lekarza - dobry protokół, problem z 🥚🥚
    Tylko raz w 2021 na usg widoczna endometrioza na jajniku - wg dr nic z tym już nie robić ze względu na wiek, raz w 2022 widoczne ognisko adenomiozy. Kolejne usg nie potwierdzały. Brak wskazań do leczenia czy dalszej diagnostyki ze strony lekarzy.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ