Forum W oczekiwaniu na testowanie 39 dc i nic
Odpowiedz

39 dc i nic

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 13 marca, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam "problem" dziś mój 39 dc i dalej nic. Od wczoraj pobolewają mnie tylko piersi ale są miękkie, nie takie jak przed okresem. Podbrzusze czuję już dość długo.
    Okres mam zazwyczaj co 30 dni (+- 1 lub 2 ).
    W 34 co prawda popołudniu i negatywny. w 37 też negatywny.. Nie czuję się wgl. jak na okres.
    Czy jest możliwość, że to ciąża a testy nie wychodzą jeszcze przy takiej długości cykli ?

Paulaa95
  • Ochmanka Autorytet

Wysłany: 13 marca, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeżeli standardowo Twoje cykle są krótsze to test powinien wyjść z jakiegokolwiek sika, nie musi być poranny. Ale... jeżeli dalej testy są negatywne to znaczy że coś spowodowało wydłużenie cyklu. Może to być stres, choroba, niedosypianie przez dłuższy czas, duże braki w odżywianiu itp. Jesteś w stanie określić kiedy miałaś owulacje?

starania od 09.2018
    ona: hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -EuthyroxN75-
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych , morfo 3%
    10.2019 - 7tc [*]
  • Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 13 marca, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem wstanie powiedzieć kiedy owulacja była .. No cóż poczekam jeszcze chwilę i po niedzieli pójdę do lekarza.. Ale ciągle mam nadzieję.

Ochmanka lubi tę wiadomość

Paulaa95
  • sandra_szara Nowa

Wysłany: 14 marca, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 46 dc i nic. Jutro lekarz. Oszaleć można

• Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 14 marca, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj sprawdzając śluz, miałam niteczke krwi w śluzie.. włożyłam tampon bo myśle, kurdę może się rozkręci a tu NIC. zero, CZYSTO. Oszaleje !

Paulaa95
  • sandra_szara Nowa

Wysłany: 15 marca, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Ja wczoraj sprawdzając śluz, miałam niteczke krwi w śluzie.. włożyłam tampon bo myśle, kurdę może się rozkręci a tu NIC. zero, CZYSTO. Oszaleje !

Wróciłam od lekarza. Dostałam luteinę na wywołanie okresu ;/

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 kwietnia, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja ma 37 dc. W niedziele robilam test i negatywny. Czuje sie jakbym miala dostac okres ale dalej nic. Brzuch i krzyze bola mnie jak na @ piersi nic. Czasami cos tam zakuje, zaswedzi.
    Zawsze borykalam sie z niereguralnym okresem. Ale jest to pierwszy cykl po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych i powinnam miec owulacje idealnie 14 dc. Juz sama nie wiem. Co o tym sądzicie? Mialyscie podobna sytuacje??

• Malinaa90 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula_brzydula wrote:
    Ja ma 37 dc. W niedziele robilam test i negatywny. Czuje sie jakbym miala dostac okres ale dalej nic. Brzuch i krzyze bola mnie jak na @ piersi nic. Czasami cos tam zakuje, zaswedzi.
    Zawsze borykalam sie z niereguralnym okresem. Ale jest to pierwszy cykl po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych i powinnam miec owulacje idealnie 14 dc. Juz sama nie wiem. Co o tym sądzicie? Mialyscie podobna sytuacje??

Ula po odstawieniu tabletek organizm musi się sam dostroic do nowej sytuacji. Mój gin zawsze mówi że 1 Maks 2 cykle o innej długości to nic niepokojącego, jeżeli coś zmienia się na dłużej to trzeba działać.

Najlepiej zawsze iść na betę z krwi-jednoznaczny obraz co się dzieje :)

Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

cb0b51343e.png

10.05 - 1,08cm (7+1, owu 18-20dc), <3,
    04.06 - 4cm
    5.07 - 8,8 cm, 140g synek!
    2.08- 350g
    9.08 - polowkowe
    27.09 - 1200g :)
    18.10 - 1600g

Przewidywany termin: 24.12. 2019 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 kwietnia, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula_brzydula wrote:
    Wcale nie jest powiedziane że owu będziesz miała w 14 dc a po za tym sama piszesz ze masz nieregularne @. Może być tak że owulacja jeszcze ci nie wróciła. Zależy od organizmu i tabletek jakie bralas. Mi po jednych tabletkach owu wróciła po 6 miesiącach a po innych od razu w pierwszym miesiącu po odstawieniu zaszlam w ciążę.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)