X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 39 dc i nic
Odpowiedz

39 dc i nic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam "problem" dziś mój 39 dc i dalej nic. Od wczoraj pobolewają mnie tylko piersi ale są miękkie, nie takie jak przed okresem. Podbrzusze czuję już dość długo.
    Okres mam zazwyczaj co 30 dni (+- 1 lub 2 ).
    W 34 co prawda popołudniu i negatywny. w 37 też negatywny.. Nie czuję się wgl. jak na okres.
    Czy jest możliwość, że to ciąża a testy nie wychodzą jeszcze przy takiej długości cykli ?

    Paulaa95
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeżeli standardowo Twoje cykle są krótsze to test powinien wyjść z jakiegokolwiek sika, nie musi być poranny. Ale... jeżeli dalej testy są negatywne to znaczy że coś spowodowało wydłużenie cyklu. Może to być stres, choroba, niedosypianie przez dłuższy czas, duże braki w odżywianiu itp. Jesteś w stanie określić kiedy miałaś owulacje?

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem wstanie powiedzieć kiedy owulacja była .. No cóż poczekam jeszcze chwilę i po niedzieli pójdę do lekarza.. Ale ciągle mam nadzieję.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    Paulaa95
  • sandra_szara Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 46 dc i nic. Jutro lekarz. Oszaleć można

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 14 marca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj sprawdzając śluz, miałam niteczke krwi w śluzie.. włożyłam tampon bo myśle, kurdę może się rozkręci a tu NIC. zero, CZYSTO. Oszaleje !

    Paulaa95
  • sandra_szara Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Ja wczoraj sprawdzając śluz, miałam niteczke krwi w śluzie.. włożyłam tampon bo myśle, kurdę może się rozkręci a tu NIC. zero, CZYSTO. Oszaleje !

    Wróciłam od lekarza. Dostałam luteinę na wywołanie okresu ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja ma 37 dc. W niedziele robilam test i negatywny. Czuje sie jakbym miala dostac okres ale dalej nic. Brzuch i krzyze bola mnie jak na @ piersi nic. Czasami cos tam zakuje, zaswedzi.
    Zawsze borykalam sie z niereguralnym okresem. Ale jest to pierwszy cykl po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych i powinnam miec owulacje idealnie 14 dc. Juz sama nie wiem. Co o tym sądzicie? Mialyscie podobna sytuacje??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:11

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula_brzydula wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja ma 37 dc. W niedziele robilam test i negatywny. Czuje sie jakbym miala dostac okres ale dalej nic. Brzuch i krzyze bola mnie jak na @ piersi nic. Czasami cos tam zakuje, zaswedzi.
    Zawsze borykalam sie z niereguralnym okresem. Ale jest to pierwszy cykl po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych i powinnam miec owulacje idealnie 14 dc. Juz sama nie wiem. Co o tym sądzicie? Mialyscie podobna sytuacje??
    Wcale nie jest powiedziane że owu będziesz miała w 14 dc a po za tym sama piszesz ze masz nieregularne @. Może być tak że owulacja jeszcze ci nie wróciła. Zależy od organizmu i tabletek jakie bralas. Mi po jednych tabletkach owu wróciła po 6 miesiącach a po innych od razu w pierwszym miesiącu po odstawieniu zaszlam w ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ