Forum W oczekiwaniu na testowanie 6dpo - łączmy się :)
Odpowiedz

6dpo - łączmy się :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 08:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo. Jest tutaj ktoś 6dpo. Jak sie czujecie?

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 czerwca 2018, 06:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, kochana jestem 7dpo w poniedziałek 9dpo robię bete. to mój pierwszy cykl po ciąży biochemicznej. kłuje mnie w podbrzuszu,jestem senna i staram się nie nakręcać... jak Ty się kochana czujesz i kiedy testujesz

• Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój drugi po biochemicznej. Poprzedni trwał 45 dni ;/
    Ja mam dzisiaj 8dpo i nieśmiałego bladziocha

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2018, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana,SSSSSUUUPER! już się cieszę! Będzie dobrze,czytałam że amerykańscy naukowcy dowiedli iż ciąże w ciągu trzech cykli od biochemicznej mają najwyższy współczynnik sukcesu. Mój też dziś 8dpo,ale piersi mnie nie bolą, brzuch ćmi jak na okres... robiłaś test sikańca,ten najczulszy? jak się czujesz? ale sie cieszę!

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!!
    ja nie wytrzymałam i zrobiłam test w południe i negatyw... Mam jeszcze nadzieję do jutra rana.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.