X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 6dpo - łączmy się :)
Odpowiedz

6dpo - łączmy się :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo. Jest tutaj ktoś 6dpo. Jak sie czujecie?

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, kochana jestem 7dpo w poniedziałek 9dpo robię bete. to mój pierwszy cykl po ciąży biochemicznej. kłuje mnie w podbrzuszu,jestem senna i staram się nie nakręcać... jak Ty się kochana czujesz i kiedy testujesz

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój drugi po biochemicznej. Poprzedni trwał 45 dni ;/
    Ja mam dzisiaj 8dpo i nieśmiałego bladziocha

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana,SSSSSUUUPER! już się cieszę! Będzie dobrze,czytałam że amerykańscy naukowcy dowiedli iż ciąże w ciągu trzech cykli od biochemicznej mają najwyższy współczynnik sukcesu. Mój też dziś 8dpo,ale piersi mnie nie bolą, brzuch ćmi jak na okres... robiłaś test sikańca,ten najczulszy? jak się czujesz? ale sie cieszę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!!
    ja nie wytrzymałam i zrobiłam test w południe i negatyw... Mam jeszcze nadzieję do jutra rana.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ