Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dni. Czy możliwa Fasolka?
Odpowiedz

9 dni. Czy możliwa Fasolka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lady_AggA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem tutaj nowa więc się przedstawię. Mam na imię Agnieszka, lat 24 i od 7 miesięcy staramy się z mężem o Maleństwo.

    Moje cykle trwają ok. 33 dni, dzisiaj miesiączka spóźnia mi się 9 dzień. Robiłam 3 testy ciążowe, ostatni 2 dni temu czyli 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki i wszystkie były negatywne. Obserwuję jednak kilka dziwnych symptomów. Zawsze przed miesiączką bardzo bolą mnie piersi i są przy tym twarde, twardość i bolesnć mija praktycznie w momencie wystąpienia krwawienia. W tym miesiącu nic takiego nie występuje, moje piersi są miękkie i nie ma żadnej bolesności. Od 3 dni czuję lekki ból w podbrzuszu jak przed miesiączką, dodatkowo w zeszłym tygodniu byłam bardzo rozkojarzona i przez 3 dni miałam metaliczny posmak w ustach dodatkowo dzisiaj jestem rozchwiana emocjonalnie - śmiałam się, a zaraz leżałam zapłakana na łóżku. Co prawda wcześniej nie sprawdzałam, ale dzisiaj mam podwyższoną temperaturę ciała (37°C).
    Czy mimo negatywnego testu 7 dni po terminie miesiączki możliwe jest, że to jednak ciąża? Dzisiaj miałam zaplanowaną wizytę u ginekologa niestety została odwołana i nie mam pojęcia na kiedy umówić kolejną.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_AggA wrote:
    Witam,
    jestem tutaj nowa więc się przedstawię. Mam na imię Agnieszka, lat 24 i od 7 miesięcy staramy się z mężem o Maleństwo.

    Moje cykle trwają ok. 33 dni, dzisiaj miesiączka spóźnia mi się 9 dzień. Robiłam 3 testy ciążowe, ostatni 2 dni temu czyli 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki i wszystkie były negatywne. Obserwuję jednak kilka dziwnych symptomów. Zawsze przed miesiączką bardzo bolą mnie piersi i są przy tym twarde, twardość i bolesnć mija praktycznie w momencie wystąpienia krwawienia. W tym miesiącu nic takiego nie występuje, moje piersi są miękkie i nie ma żadnej bolesności. Od 3 dni czuję lekki ból w podbrzuszu jak przed miesiączką, dodatkowo w zeszłym tygodniu byłam bardzo rozkojarzona i przez 3 dni miałam metaliczny posmak w ustach dodatkowo dzisiaj jestem rozchwiana emocjonalnie - śmiałam się, a zaraz leżałam zapłakana na łóżku. Co prawda wcześniej nie sprawdzałam, ale dzisiaj mam podwyższoną temperaturę ciała (37°C).
    Czy mimo negatywnego testu 7 dni po terminie miesiączki możliwe jest, że to jednak ciąża? Dzisiaj miałam zaplanowaną wizytę u ginekologa niestety została odwołana i nie mam pojęcia na kiedy umówić kolejną.
    Szanse na ciąże znikome. Dla pewności zrób beta hcg z krwi.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U lekarza za szybko by coś zobaczyc tez bym zrobila bete

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ