X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dni. Czy możliwa Fasolka?
Odpowiedz

9 dni. Czy możliwa Fasolka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lady_AggA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem tutaj nowa więc się przedstawię. Mam na imię Agnieszka, lat 24 i od 7 miesięcy staramy się z mężem o Maleństwo.

    Moje cykle trwają ok. 33 dni, dzisiaj miesiączka spóźnia mi się 9 dzień. Robiłam 3 testy ciążowe, ostatni 2 dni temu czyli 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki i wszystkie były negatywne. Obserwuję jednak kilka dziwnych symptomów. Zawsze przed miesiączką bardzo bolą mnie piersi i są przy tym twarde, twardość i bolesnć mija praktycznie w momencie wystąpienia krwawienia. W tym miesiącu nic takiego nie występuje, moje piersi są miękkie i nie ma żadnej bolesności. Od 3 dni czuję lekki ból w podbrzuszu jak przed miesiączką, dodatkowo w zeszłym tygodniu byłam bardzo rozkojarzona i przez 3 dni miałam metaliczny posmak w ustach dodatkowo dzisiaj jestem rozchwiana emocjonalnie - śmiałam się, a zaraz leżałam zapłakana na łóżku. Co prawda wcześniej nie sprawdzałam, ale dzisiaj mam podwyższoną temperaturę ciała (37°C).
    Czy mimo negatywnego testu 7 dni po terminie miesiączki możliwe jest, że to jednak ciąża? Dzisiaj miałam zaplanowaną wizytę u ginekologa niestety została odwołana i nie mam pojęcia na kiedy umówić kolejną.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_AggA wrote:
    Witam,
    jestem tutaj nowa więc się przedstawię. Mam na imię Agnieszka, lat 24 i od 7 miesięcy staramy się z mężem o Maleństwo.

    Moje cykle trwają ok. 33 dni, dzisiaj miesiączka spóźnia mi się 9 dzień. Robiłam 3 testy ciążowe, ostatni 2 dni temu czyli 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki i wszystkie były negatywne. Obserwuję jednak kilka dziwnych symptomów. Zawsze przed miesiączką bardzo bolą mnie piersi i są przy tym twarde, twardość i bolesnć mija praktycznie w momencie wystąpienia krwawienia. W tym miesiącu nic takiego nie występuje, moje piersi są miękkie i nie ma żadnej bolesności. Od 3 dni czuję lekki ból w podbrzuszu jak przed miesiączką, dodatkowo w zeszłym tygodniu byłam bardzo rozkojarzona i przez 3 dni miałam metaliczny posmak w ustach dodatkowo dzisiaj jestem rozchwiana emocjonalnie - śmiałam się, a zaraz leżałam zapłakana na łóżku. Co prawda wcześniej nie sprawdzałam, ale dzisiaj mam podwyższoną temperaturę ciała (37°C).
    Czy mimo negatywnego testu 7 dni po terminie miesiączki możliwe jest, że to jednak ciąża? Dzisiaj miałam zaplanowaną wizytę u ginekologa niestety została odwołana i nie mam pojęcia na kiedy umówić kolejną.
    Szanse na ciąże znikome. Dla pewności zrób beta hcg z krwi.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U lekarza za szybko by coś zobaczyc tez bym zrobila bete

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ