X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dni po ovitrelle i beta
Odpowiedz

9 dni po ovitrelle i beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justyna182 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 28 listopada 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    Jestem 9 dni po zastrzyku ovitrelle. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Od 2 dni ciagnie mnie w jajnikach, bolą plecy, chodzę zmęczona. Temperatura 37-37,5 średnio od samej owulacji.

    Po zastrzyku cały czas testy owulacyjne i ciążowe pozytywne. Nie bledna..

    Dzisiaj byłam w labolatorium na innych badaniach i dopisałam betę.
    Dzisiaj wynik, 9 dni po owu: 17,86..

    Czy to pozostałość po ovitrelle? Taka "duża"? Wiem, że zastrzyk testy fałszuje do 10 dni, może nawet dłużej, ale przekopałam internet i we krwi zazwyczaj po 9 dniach są śladowe ilości (HCG 2-3)...

    W sobotę zrobię znowu betę, ale się zastanawiam czy to dobry znak i przyznam, że trochę się cieszę po cichu..

    Dodam, że miesiąc temu miałam zastrzyk Pregnyl, blade testy były już po 8 dniach, po 9 dniach beta była ok 8. Ciąży nie było, nic nie bolało, temp. 65.4. czyli ewidentny brak ciąży wcześniej. A teraz..?

    Wiem, wiem że niecierpliwa jestem i może też być biochemiczna ;)

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 28 listopada 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety myślę, że to po zastrzyku. Trzeba odczekać 14 dni od podania.
    Mogę się mylić. Najlepiej zrób w dniu @.
    3mam kciuki aby się udało ✊

    mkwia
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna182 czy ostatecznie się udało? :)

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ