X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bardzo nietypowe objawy..
Odpowiedz

Bardzo nietypowe objawy..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    bije się z myślami od wczoraj, czy napisać. Przez ostatnie dwa tygodnie przeczytałam niezliczoną ilość wątków na forum..
    Jestem ok. 8-9dpo (nie robiłam testów owulcyjnych - od 4 mc śledze dość intensywnie cykle, na ovu dopiero od połowy tego cyklu). W tym miesiącu jest jakoś inaczej, a właściwie tak, jak było w pierwszej ciąży -albo już sobie wmawiam?
    Zaczęło się bólem zatok, zatkany nos i okropna infekcja, która skończyła się antybiotykiem, choć często choruje na zatoki, to antybiotyk mam dopiero 3 raz w życiu z tego powodu (lekarz uprzedzony o możliwości ciąży) - ok. 3-4 dpo
    Z dnia na dzień pojawia się coś innego : częstomocz (pije b.dużo płynów dziennie ale nigdy nie biegałam w takich ilościach do toalety) - od ok. 5-6 dpo jest tragedia.
    Od wczoraj (8dpo) infekcja intymna, ból piersi nie do zniesienia. Mam małe piersi i raczej przed @ tylko trochę je czułam. Bóle owulacyjne i miesiączkowe mam od owulacji cały czas. Do tego wzdęcia i gazy (to drugie to chyba pierwszy raz w życiu). Niesamowita potliwość stóp i rąk, zawroty głowy (bardzo delikatne ale jednak utrudniające funkcjonowanie, tylko rano).

    Oczywiście nie wytrzymałam, zrobiłam już testy,mimo, że doskonale wiem,że nie miały prawa wyjść.
    Chciałam dopytać o wasze doświadczenia z katarem, zatokami, infekcją intymną w bardzo wczesnej ciąży? Zaobserwowałyście u siebie takie objawy?
    Pozdrawiam

  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 11 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam zawroty głowy ból brzucha wzdęcia gazy czestomocz i potliwość stóp ale tego ostatniego w ogóle nie liczyłam z ciąża :D wczoraj wyszedł bladzioch a od czterech dni spóźnia mi się @ ;) dzisiaj jest 34 dc ;) owu była w 17. Ale infekcji żadnej nie mam jedynie okropny wyciek z nosa ale to raczej przez pogode

    Lenamna lubi tę wiadomość

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dokładnie takie objawy. Tez od dziecka choruje na zatoki. Dostałam lekkiego zapalenia zatok i ból gardła. Do tego częstomocz. Non stop chciało mi się siusiu. Ale myslalam, ze może zjadłam coś moczopędnego. Ale miałam to przez kilka dni. Potem dostałam jakiejś infekcji intymnej, mam nieprzyjemne uczucie swędzenia pochwy wiec oczywiście pomyślałam, ze ro grzybica. No i kupiłam invag. Do tego mam potworny ból pleców rak na wysokości łopatek, kulka razy biegunka(nie wiem z czego wynikała i nic jej nie zapowiadało-żadnego bólu brzucha itp) No i dzisiaj mam wrażenie ze dostałam bardzo bardzo lekkiego plamienia ale w sumie to jest śluz o bardzo lekkim różowym odcieniu. No i nie wiem czy to będzie @ czy ciąża? :/

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaS musimy czekać. Też wzięłam Invag i provag do tego. Może odpuści

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro zrobie bhcg. Teoretycznie @ powinnam dostać we wtorek.

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • Kiedyś się uda Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać dziewczyny. Mam bardzo podobne objawy, ból zatok, zawroty i od 3 dni mdłości raz rano raz wieczorem... @ dopiero za 3 dni wiec narazie nie testuje ale czekam z niecierpliwością. :D

    Lenamna lubi tę wiadomość

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to szczerze mówiąc tego zapalenia zatok to raczej nie wiąże z objawami ciążowym, teraz jest w sumie sezon chorobowy. Jutro pojadę na betę, mam nadzieje ze wyjdzie już miarodajny wynik. Na pewno dam znać jak będę wiedziała

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym nie wiązała gdyby nie moja pierwsza ciąża.
    Poza tym pytałam o to giną, bo wyczytałam na forum, że hormony obkurczaja śluzowe, stąd np. Często katar we wczesnej ciąży, mylony z przeziębieniem.
    Stwierdził, że co do śluzówki to naturalne, nawet krwawienie z nosa może się pojawić co już jest bardziej kojarzone z ciążą :) trzymam kciuki. Daj znać jak beta

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 12 lutego 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie zrobię dzisiaj bhcg bo dostałam @. Także sytuacja u mnie raczej jest jasna :(

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bladzioch ale taki, dość wyraźny - nie doszukiwalam się pod światło :) jutro pojadę na bhcg

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu to po cichutku się cieszę z powodu Twojej bety ☺️

    Lenamna lubi tę wiadomość

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki a jak u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 12:17

  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak zawalone zatoki, że nie poszłam do pracy. A @ miałam tylko jeden dzień i dzisiaj jakies plamienia. Szczerze mówiąc, to już zgłupiałam i nie wiem czy nie zrobić za kilka dni testu? Bo to trochę dziwne, żeby tylko przez jeden dzień było lekkie krwawienie bez żadnego bólu miesiączkowego.

    Czy to może być szansa na ciążę?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ