X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu
Odpowiedz

beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wiem , ze wiele tematów na temat bety już się pojawiło. Czy któraś dziewczyna miała podobnie? wiem, ze ciąża jest powyżej 5 a wiec według labo nie jestem w ciąży. Ale moze jednak coś wyszło skoro jest dodatnia beta i może urośnie. Jestem w 23 dniu cyklu jeszcze 6 dni do miesiączki. Najgorsze jest to , że mam krwawienia tzn miałam 9 dnia po owulacji krwawienie troszke pojawiło sie na bieliźnie normalnej takiej troszke może bardziej wodnistej krwi i taki jakby skrzep się pojawił. Potem wczoraj i dzisiaj w trakcie dotyku miałam też krwii troszkę ale jednak. Czy to jednak samoistne poronienie a beta spadnie? czy zagnieżdzenie? ale w trakce zagnieżdzenia nie ma skrzepów. Na pewno powtórzę bete w poniedziałek. ogólnie w pochwie sucho bardzo. Zazwyczaj mam tam mniej znacznie śluzu poza owulacja i paroma dniami po owulacji. Poza tym czuję tylko brzuch tak delikatnie ale nie wiem cz to moze z jedzenia. Boję sie dostrzegać u siebie objawów bo zawsze z tego nic nie było. Aha wcześniejsze miesiace bety zawsze była > 2.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 00:00

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ