Forum W oczekiwaniu na testowanie beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu
Odpowiedz

beta 3,8 w 11 dniu po owulcji 6 dni przd terminem okresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Sarrrra Autorytet
  Postów: 3200 1290

  Wysłany: 2 lipca 2017, 00:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czesc wiem , ze wiele tematów na temat bety już się pojawiło. Czy któraś dziewczyna miała podobnie? wiem, ze ciąża jest powyżej 5 a wiec według labo nie jestem w ciąży. Ale moze jednak coś wyszło skoro jest dodatnia beta i może urośnie. Jestem w 23 dniu cyklu jeszcze 6 dni do miesiączki. Najgorsze jest to , że mam krwawienia tzn miałam 9 dnia po owulacji krwawienie troszke pojawiło sie na bieliźnie normalnej takiej troszke może bardziej wodnistej krwi i taki jakby skrzep się pojawił. Potem wczoraj i dzisiaj w trakcie dotyku miałam też krwii troszkę ale jednak. Czy to jednak samoistne poronienie a beta spadnie? czy zagnieżdzenie? ale w trakce zagnieżdzenia nie ma skrzepów. Na pewno powtórzę bete w poniedziałek. ogólnie w pochwie sucho bardzo. Zazwyczaj mam tam mniej znacznie śluzu poza owulacja i paroma dniami po owulacji. Poza tym czuję tylko brzuch tak delikatnie ale nie wiem cz to moze z jedzenia. Boję sie dostrzegać u siebie objawów bo zawsze z tego nic nie było. Aha wcześniejsze miesiace bety zawsze była > 2.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 00:00

  km5sgu1rnzh3xzcx.png

  zem320mmiu4xizmw.png
 • Sarrrra Autorytet
  Postów: 3200 1290

  Wysłany: 2 lipca 2017, 00:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  km5sgu1rnzh3xzcx.png

  zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego