X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta a maly problem
Odpowiedz

Beta a maly problem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Owulacje potwierdzona badaniem u gina mialam 11.02 (cykle rowno co 29dni) wczoraj z rana (ahh ta niecierpliwosc) bylam na beta hcg. Wynik =2. Ciąza od 5 w normach jest podana. Jednak moj ginekolog powiedzial, ze powyzej 1 dochodzi do zaplodnienia i mam czekac. jutro powtorze bete. Czy ktoras z was tak miala i beta jednak wzrosla? czy nie ma sie co łudzić? nikomu z rodziny,przyjaciol o tym nie mowie,ale stasznie sie martwie...A jak czytam to forum to jakos jest mi lepiej, wspieracie sie na prawde cudownie no i mysle, ze mnie rozumiecie...

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz powtórzyć badanie za dwie doby, oczywiście że jest szansa. Trzymam kciuki!!!

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 20 lutego 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochana:) Myślalam,że taki wynik w 100% przekresla,fakt, ze zrobiam za wczesnie,ale wiesz jak to jest :) pieniedzy mi nie szkoda a zaspokojenie mojej ciekawosci uspokaja mnie momentalnie. Jutro w takim razie ide na badanie a wynik wieczorem

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj bylam na becie. Wieczorem wyniki. Za 3 dni mam dostać miesiączke a u mnie okresy sa bardzo regularne. Na razie zauwazylam sporo uplawow o mlecznym kolorze, piersi obrzmiale ,wzdety brzuc-typowe objawy przed miesiaczka. Zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wyniki, ja czuję że będzie dobrze!

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro dwa dni temu ta beta byla ujemna to raczej nie wroze nic pozytywnego...oczywiscie dam znac

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <2 z dnia dzisiejszego 10 dpo , czekam na okres i kolejny cykl starań nas czeka

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 22 lutego 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczulam dosc duzy bol w plecach patrze a na wkladce mam niewielka plamke sluzu wymieszanego z jasno rozowa krwia, na prawde jasne. Jestem 11dpo owulacji a okres ma byc w sobote

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ