Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta a maly problem
Odpowiedz

Beta a maly problem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DariaBN Koleżanka

Wysłany: 20 lutego 2018, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Owulacje potwierdzona badaniem u gina mialam 11.02 (cykle rowno co 29dni) wczoraj z rana (ahh ta niecierpliwosc) bylam na beta hcg. Wynik =2. Ciąza od 5 w normach jest podana. Jednak moj ginekolog powiedzial, ze powyzej 1 dochodzi do zaplodnienia i mam czekac. jutro powtorze bete. Czy ktoras z was tak miala i beta jednak wzrosla? czy nie ma sie co łudzić? nikomu z rodziny,przyjaciol o tym nie mowie,ale stasznie sie martwie...A jak czytam to forum to jakos jest mi lepiej, wspieracie sie na prawde cudownie no i mysle, ze mnie rozumiecie...

• aria40 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2018, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz powtórzyć badanie za dwie doby, oczywiście że jest szansa. Trzymam kciuki!!!

p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • DariaBN Koleżanka

Wysłany: 20 lutego 2018, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochana:) Myślalam,że taki wynik w 100% przekresla,fakt, ze zrobiam za wczesnie,ale wiesz jak to jest :) pieniedzy mi nie szkoda a zaspokojenie mojej ciekawosci uspokaja mnie momentalnie. Jutro w takim razie ide na badanie a wynik wieczorem

• DariaBN Koleżanka

Wysłany: 21 lutego 2018, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj bylam na becie. Wieczorem wyniki. Za 3 dni mam dostać miesiączke a u mnie okresy sa bardzo regularne. Na razie zauwazylam sporo uplawow o mlecznym kolorze, piersi obrzmiale ,wzdety brzuc-typowe objawy przed miesiaczka. Zobaczymy...

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 lutego 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wyniki, ja czuję że będzie dobrze!

• DariaBN Koleżanka

Wysłany: 21 lutego 2018, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro dwa dni temu ta beta byla ujemna to raczej nie wroze nic pozytywnego...oczywiscie dam znac

• DariaBN Koleżanka

Wysłany: 21 lutego 2018, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <2 z dnia dzisiejszego 10 dpo , czekam na okres i kolejny cykl starań nas czeka

• DariaBN Koleżanka

Wysłany: 22 lutego 2018, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczulam dosc duzy bol w plecach patrze a na wkladce mam niewielka plamke sluzu wymieszanego z jasno rozowa krwia, na prawde jasne. Jestem 11dpo owulacji a okres ma byc w sobote

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego