X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG a ciaza pozamaciczna
Odpowiedz

Beta HCG a ciaza pozamaciczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxOlax Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Obecnie jestem w 39dc biorąc pod uwagę moje nieregularne miesiaczki owulacja mogla sie opoznic, jednak jestem po wizycie u ginekologa i Pani Dr. podejrzewa ciaze pozamaciczna ,poniewaz gdzies w jajniku zauwazyla jakis pecherzyk, rano czeka mnie test ciazowy a o 17tej wyniki bety. Czy ktoras z was miala taka sytuacje ? Dodam jeszcze ze dzis rano plamiłam "żywa krwią" , plamienia ustały lecz pobolewa mnie lewy jajnik od czasu do czas. Na Usg widac bylo rowniez malutkiego miesniaczka i niewielką torbiel. Nie mogę znieść tego czekania, licze na wasze odpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 21:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wyniki?

  • XxOlax Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy z rana negatywny, za 30min odbieram wyniki bety, dam znać ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ