Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG a ciaza pozamaciczna
Odpowiedz

Beta HCG a ciaza pozamaciczna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxOlax Nowa

Wysłany: 16 lipca 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Obecnie jestem w 39dc biorąc pod uwagę moje nieregularne miesiaczki owulacja mogla sie opoznic, jednak jestem po wizycie u ginekologa i Pani Dr. podejrzewa ciaze pozamaciczna ,poniewaz gdzies w jajniku zauwazyla jakis pecherzyk, rano czeka mnie test ciazowy a o 17tej wyniki bety. Czy ktoras z was miala taka sytuacje ? Dodam jeszcze ze dzis rano plamiłam "żywa krwią" , plamienia ustały lecz pobolewa mnie lewy jajnik od czasu do czas. Na Usg widac bylo rowniez malutkiego miesniaczka i niewielką torbiel. Nie mogę znieść tego czekania, licze na wasze odpowiedzi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 21:02

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wyniki?

• XxOlax Nowa

Wysłany: 17 lipca 2018, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy z rana negatywny, za 30min odbieram wyniki bety, dam znać ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego