X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG a ciaza pozamaciczna
Odpowiedz

Beta HCG a ciaza pozamaciczna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxOlax Nowa

Wysłany: 16 lipca 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Obecnie jestem w 39dc biorąc pod uwagę moje nieregularne miesiaczki owulacja mogla sie opoznic, jednak jestem po wizycie u ginekologa i Pani Dr. podejrzewa ciaze pozamaciczna ,poniewaz gdzies w jajniku zauwazyla jakis pecherzyk, rano czeka mnie test ciazowy a o 17tej wyniki bety. Czy ktoras z was miala taka sytuacje ? Dodam jeszcze ze dzis rano plamiłam "żywa krwią" , plamienia ustały lecz pobolewa mnie lewy jajnik od czasu do czas. Na Usg widac bylo rowniez malutkiego miesniaczka i niewielką torbiel. Nie mogę znieść tego czekania, licze na wasze odpowiedzi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 21:02

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wyniki?

• XxOlax Nowa

Wysłany: 17 lipca 2018, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy z rana negatywny, za 30min odbieram wyniki bety, dam znać ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ