X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG niskie
Odpowiedz

Beta HCG niskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anilek92 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wczoraj zrobiłam beta w dniu miesiączki i powiem że jestem załamana. Strasznie niski jak na 88
    Jutro zrobię oczywiście po 48 tyg.
    Już mam 2 córki i jedna strata. Duphaston biorę od początku. Szkoda, że nie mogę dodać zdjęcia
    wyniku
    9-130- 3-4 tydzień
    75-2600 -4-5 tydzień
    A reszta nie specyzowana który tydzień
    Ostatnia miesiączka 15 listopada 1 dzień okresu
    A owulacja 3-4 grudnia
    Może za bardzo się przejmuje. Nie wiem.
    Czy ktoś miał na początku niskie bety?

  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 75 74

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, ze masz niskie Beta hcg o niczym nie świadczy bo owulacja mogła ci się przesunąć, przez co do zaplodnienia doszło później. Poza tym sam wynik nic nie znaczy, a jedynie przyrosty po 48h. Zrob jutro jeszcze raz i daj znać jak wyniki :)

    anilek92 lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • anilek92 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    To, ze masz niskie Beta hcg o niczym nie świadczy bo owulacja mogła ci się przesunąć, przez co do zaplodnienia doszło później. Poza tym sam wynik nic nie znaczy, a jedynie przyrosty po 48h. Zrob jutro jeszcze raz i daj znać jak wyniki :)

    Zrobię jutro choć już bardzo martwię się. Myślę czy nie zrobić jeszcze badania na progestony mimo że biorę Duphaston

  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 539 563

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzisiaj beta hcg 3,7, czy jest szansa że ona dopiero rośnie czy to już przesądzone że nic z tego?

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • lufcik22 Koleżanka
    Postów: 54 31

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anilek92 wrote:
    Witam
    Wczoraj zrobiłam beta w dniu miesiączki i powiem że jestem załamana. Strasznie niski jak na 88
    Jutro zrobię oczywiście po 48 tyg.
    Już mam 2 córki i jedna strata. Duphaston biorę od początku. Szkoda, że nie mogę dodać zdjęcia
    wyniku
    9-130- 3-4 tydzień
    75-2600 -4-5 tydzień
    A reszta nie specyzowana który tydzień
    Ostatnia miesiączka 15 listopada 1 dzień okresu
    A owulacja 3-4 grudnia
    Może za bardzo się przejmuje. Nie wiem.
    Czy ktoś miał na początku niskie bety?
    Niska beta? 88? Powyzej 5 to ciaza, wiec nie za bardzo wiem czym sie martwisz? Zbadaj przyrost i poziom progesteronu i bedziesz spokojniejsza. Rany ile kobiet tu na forum zaczynalo z beta 8 czy 9 i tula swoje dzieci.

    baby33 lubi tę wiadomość

  • anilek92 Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    To, ze masz niskie Beta hcg o niczym nie świadczy bo owulacja mogła ci się przesunąć, przez co do zaplodnienia doszło później. Poza tym sam wynik nic nie znaczy, a jedynie przyrosty po 48h. Zrob jutro jeszcze raz i daj znać jak wyniki :)
    Właśnie odebrałam wynik
    W poniedziałek był 88 a dzisiaj środa 234
    A progestony 32
    To chyba bardzo dobry wynik

  • Biegaczka Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 24 stycznia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj ujrzałam blada linie na teście (12 dpo), dzisiaj linia wyraźniejsza (13dpo). Poleciałam szybko podekscytowana na betę i wynik 10,6. W niedzielę (3 dni temu) podejrzewam zagnieżdżenie gdyż zauważyłam różowy śluz. Czy ta beta może być niska z tego powodu? Za 48h oczywiście zamierzam iść na kolejną ale martwię się tym niskim wynikiem. Do terminu miesiączki zostały dwa dni

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7635 9998

    Wysłany: 24 stycznia, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegaczka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj ujrzałam blada linie na teście (12 dpo), dzisiaj linia wyraźniejsza (13dpo). Poleciałam szybko podekscytowana na betę i wynik 10,6. W niedzielę (3 dni temu) podejrzewam zagnieżdżenie gdyż zauważyłam różowy śluz. Czy ta beta może być niska z tego powodu? Za 48h oczywiście zamierzam iść na kolejną ale martwię się tym niskim wynikiem. Do terminu miesiączki zostały dwa dni
    Beta startuje od zera, 3 dni od zagnieżdżenia nie będzie miała kosmicznych wartości. Nie liczy się pierwszy wynik tylko przyrost po 48 h, jeśli on jest w normie to jest ok

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Hej. Dzisiaj beta hcg 3,7, czy jest szansa że ona dopiero rośnie czy to już przesądzone że nic z tego?

    U mnie beta 2,30. Mogę prosić o radę czy jeśli zrobiłam za wcześnie badanie z krwi to może jeszcze zacząć rosnąć i oznaczać ciążę czy jednak nie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ