X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta hcg pomóżcie
Odpowiedz

Beta hcg pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Just93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Kobietki pomóżcie bo już zgłupiałam. Ostatnia miesiączkę miałam 8.11 moje cykle to 30-31 dni. Okresu nie dostałam zrobiłam betę 10.12 która wyniosła 5087 mIU/ml czy wszystko jest ok??

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chyba musiałaś mieć bardzo wczesną owulację lub implantację. Przy tak wysokiej becie możesz spokojnie iść na USG i tam się wszystko rozstrzygnie. Może to będą bliźniaczki/ trojaczki ?? 🤔

    Just93 lubi tę wiadomość

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Just93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie bliźniaki 😳

  • Just93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z dziewczyn miała podobna betę jak to wszystko wyglądało??

  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 1535 1723

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just93 wrote:
    Może któraś z dziewczyn miała podobna betę jak to wszystko wyglądało??

    Wydaje mi się że raczej to jest normalna beta 🧐🤔 ja 06.12 miałam 1163 to 10.12 tez już mogła być coś koło twojej, może mniej, ale nie sprawdzałam. No chyba że tak szybko nie rośnie? 😂

    👩🏻 30l.
    Mięśniak macicy/PCOS/zaburzenia hormonalne

    2021r. 2x cb 💔 5tc

    30.11.2021r. ⏸ 💚
    10dpo - beta 82,7 🙏🏻
    12dpo - beta 247,6 🥰
    15dpo - beta 1163,5 😌

    6+1 mamy ❤️ 110/min
    13+1 (I prenatalne) 8.1 cm zdrowego chłopaka 💙😍
    21+1 (II prenatalne) 434g 💙
    29+1 (III prenatalne) 1447g 🥰

    41+2 Franciszek jest z nami ❤️ 23.08.2022 3690g, 54cm

    age.png
  • Asia011 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zrobilam test beta hcg na zlecenie lekarza(sama nie wiem czemu mi to zlecil). W 18dc wyszedł wynik <2 mlU/ml. Nie wiem jak to odczytać? Że wynik jest powyżej 2? Czyli między 2 a 3?

  • Akte Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znak < świadczy, że wynik jest poniżej 2 gdyby był odwrotny, to wtedy jest wyższy, ale raczej tak wyników się nie podaje tylko wtedy już są konkretne liczby

  • Asia011 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ten wynik mnie zdziwił, nie pierwszy raz mam robioną bete i mialam wynik zawsze konkretny 😟 jutro pójdę jeszcze raz , trzymajcie kciuki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ