X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG - wczesna ciąża
Odpowiedz

Beta HCG - wczesna ciąża

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiaaa21 wrote:
    Hejka dziewczyny mam małe pytanko 9 dni po transferze dwóch dobrej jakości blastek
    beta- 8 progesteron -9 estradiol- 216... w poniedziałek 13dpt mam powtorzyc betę ale boje się, że to biochem. To moje 5 in vitro ehh 10 lat staran.. zaczęłam brać od dzisiaj podwójny progesteron , może implantacja się przesunęła.. juz kiedyś miałam biochemiczna 4 lata temu beta była 5,8 11 dni potransferze i chyba teraz jest ta sama sytuacja... ale cycki bolą jak narazie 🙈😛

    Hej 🙂. Nie trać wiary ❤️🙂. Może implantacja zarodka jeszcze trwa i dlatego beta taka niska. Obserwuj czy przyrasta. Pozytywne myślenie przyciąga pozytywne rzeczy ❤️. Przykro mi, że tak długo się starasz i się nie udaje 😔

  • Ewa1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 19 czerwca, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj robilam bete mój wynik 2.3 2 dni po stosunku czy mogę być w ciazy

  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 328 245

    Wysłany: 19 czerwca, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1234 wrote:
    Witam wczoraj robilam bete mój wynik 2.3 2 dni po stosunku czy mogę być w ciazy

    2 dni po stosunku (kiedy była planowana owulacja?) to nawet do zaplodnienia mogło jeszcze nie dojść a co dopiero do zagnieżdżenia i uwolnienia Bhcg 🤷🏻‍♀️

    Musisz odczekać kilka dni, przynajmniej te 10 dni od terminu owulacji

    Waflut lubi tę wiadomość

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1470 1299

    Wysłany: 19 czerwca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    2 dni po stosunku (kiedy była planowana owulacja?) to nawet do zaplodnienia mogło jeszcze nie dojść a co dopiero do zagnieżdżenia i uwolnienia Bhcg 🤷🏻‍♀️

    Musisz odczekać kilka dni, przynajmniej te 10 dni od terminu owulacji

    Zgadzam się, to zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj nawet te 12 dpo i wtedy testuj albo idź na betę

    🙎‍♀️ wszystko ok, naturalne owulacje
    AMH 2,7
    Hormony ✅
    Jajowody drożne ✅
    💊metafolian, b-complex, wit D, Fertistim, Euthyrox25, Duphaston

    👨09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊Fertistim

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    💔05.2024 ⏸️ (12 cs), CP, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌ (aromek+ovitrelle)
    10.2024 2 IUI 🍀🍀🍀🤞🤞🤞 (naturalny cykl)
  • Ewa1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 czerwca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13_17 owulacja.. dziś powtórzyłam bete i wyszedl wynik 0.10 od czego to zależy czy poczekać 10 dni i dopiero wtedy zrobic ..? Dzwoniłam do ginekologa i powiedział że bete mam powtórzyć za tydzień w tym samym labolatorium co robiłam pierwszy wynik

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1234 wrote:
    13_17 owulacja.. dziś powtórzyłam bete i wyszedl wynik 0.10 od czego to zależy czy poczekać 10 dni i dopiero wtedy zrobic ..? Dzwoniłam do ginekologa i powiedział że bete mam powtórzyć za tydzień w tym samym labolatorium co robiłam pierwszy wynik
    To znaczy 13-17 czerwca miałaś owulację ? Dobrze rozumiem ? Jeśli dobrze to rozumiem to na betę jest zdecydowanie za wcześnie. Sam proces zagnieżdżenia zajmuje od 6 do 10 dni. A dopiero wtedy zaczyna się produkcja bety.

  • Ewa1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 czerwca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dobrze pani rozumie .. no lekarz mi dzos powiedział że mam zrobić za tydzień. Bo przed wczoraj beta mi wyszla 2.3 a dziś 0.10

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 20 czerwca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1234 wrote:
    Tak dobrze pani rozumie .. no lekarz mi dzos powiedział że mam zrobić za tydzień. Bo przed wczoraj beta mi wyszla 2.3 a dziś 0.10
    Ciążę diagnozuje się powyżej bety 5. No i potem oczywiście ważny jest jej przyrost. Natomiast najlepiej poczekać co najmniej 10 dni od możliwego momentu zaplodnienia (co też nie jest takie łatwe do oszacowania dokładnie bo owulacja mogła się przesunąć w tę albo drugą stronę) i wtedy zrobić test albo betę. Ale teraz to zdecydowanie za wcześnie

  • Ewa1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 21 czerwca, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem czyli zrobię za tydzień to myślę że będzie ook

  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 328 245

    Wysłany: 21 czerwca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1234 wrote:
    13_17 owulacja.. dziś powtórzyłam bete i wyszedl wynik 0.10 od czego to zależy czy poczekać 10 dni i dopiero wtedy zrobic ..? Dzwoniłam do ginekologa i powiedział że bete mam powtórzyć za tydzień w tym samym labolatorium co robiłam pierwszy wynik

    Więc powinnaś liczyć dla pewności ostatni możliwy dzień + około tydzień więc minimum 17 + 7 wiec najwcześniej zrób 24 ale i tak myślę że lepiej poczekać do terminu następnej miesiączki, wtedy wynik bhcg będzie realny

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Ewa1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 23 czerwca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak chyba będzie naj lepiej ale od 2 dni pobolewają mnie piersi więc mam nadzieję że coś z tego będzie

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ