X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta HCG- wynik
Odpowiedz

Beta HCG- wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamaila Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 4 stycznia, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dzisiaj zrobiłam bete HCG. Wynik wyszedł 8 mlU/ml.
    Testy z apteki negatywne.
    Czy jest szansa na ciążę? Był ktoś w takiej sytuacji ?

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 4 stycznia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie są widełki w twoim lab?
    Skoro poniżej 5mlu jest brak ciąży, a tym masz powyżej to znaczy, że… jest ciąża.
    Na testach sikanych jest wyraźnie napisane że czułość od 10mlu to jak mają wykryć 8?

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Jaagaaga Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 stycznia, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 29.12 miałam kriotransfer 5 dniowej blastocysty. Beta po 5 dniu 2,3 po 7 dniu 9,2 i dzisiaj czekam na wynik :( piekielnie się boję

  • Pluszowa89 Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 8 stycznia, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, daj znać! :)

  • Lexi89 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 stycznia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Człowiek niby wie a jednak nadal w strachu... A może słusznie 🤔 dlatego wolę zapytać, jak to wyglądało z Waszego doświadczenia.
    31 grudnia kochaliśmy się z mężem, teoretycznie byłam 3 dni po owulacji na podstawie kalendarzyka, więc wiadomo że to żaden pewnik. W ten dzień test owulacyjny z widoczną kreską, ale mniej intensywną od kreski testowej. W każdym kolejnym dniu kreska była bledsza. Także wnioskuję, że tego 31go byłam już po piku Lh, ale może to był dzień owulacji, tego nie wiem, bo nie mam pojęcia jak szybko spada poziom lh po uwolnieniu jajeczka.
    Dzisiaj zrobiłam w laboratorium beta hcg, wynik <0.1. Progesteron 16.83 nmol/l, 5.28 ng/ml.
    Miesiączka wg kalendarzyka ma się pojawić w czwartek.
    Czy to są dane, które pozwalają mi spać spokojnie? Wizja czwartej ciąży jakoś nie napawa hura optymizmem.

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 8 stycznia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi89 wrote:
    Hej!
    Człowiek niby wie a jednak nadal w strachu... A może słusznie 🤔 dlatego wolę zapytać, jak to wyglądało z Waszego doświadczenia.
    31 grudnia kochaliśmy się z mężem, teoretycznie byłam 3 dni po owulacji na podstawie kalendarzyka, więc wiadomo że to żaden pewnik. W ten dzień test owulacyjny z widoczną kreską, ale mniej intensywną od kreski testowej. W każdym kolejnym dniu kreska była bledsza. Także wnioskuję, że tego 31go byłam już po piku Lh, ale może to był dzień owulacji, tego nie wiem, bo nie mam pojęcia jak szybko spada poziom lh po uwolnieniu jajeczka.
    Dzisiaj zrobiłam w laboratorium beta hcg, wynik <0.1. Progesteron 16.83 nmol/l, 5.28 ng/ml.
    Miesiączka wg kalendarzyka ma się pojawić w czwartek.
    Czy to są dane, które pozwalają mi spać spokojnie? Wizja czwartej ciąży jakoś nie napawa hura optymizmem.
    Ja jeszcze zrobiłabym test za 4 i 6 dni aby wykluczyć ciążę.

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Jaagaaga Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 stycznia, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć no niestety po wczorajszych wynikach beta 11,5 czyli mały przyrost - ciąża biochemiczna. Kolejny raz się nie udało.

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 9 stycznia, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaagaaga wrote:
    Cześć no niestety po wczorajszych wynikach beta 11,5 czyli mały przyrost - ciąża biochemiczna. Kolejny raz się nie udało.
    Trzymaj się🫶🏼

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 12 stycznia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wspierające kobietki.
    27.12 zaczęła się miesiączka
    Dziś jest 12 dpo owulacji i 27 dc , zazwyczaj są 28-29 dniowe , chociaż okres wskazuje na niedzielę., ale o tak by się przesunął bo od 08.01 24dc biorę przez 10 dni duphaston. Miałam dziwne objawy pieczenie sutek czy biegunke w niedzielę i poniedziałek i dziś o 5:15 też mnie obudziła więc stwierdziłam że zrobię test i zrobiłam 3 , druga kreska bladsza ale była. Poszłam na betę 54 , progesteron 49,4, wiem że beta jest w normie ale boję się że trochę za mała ? Z pierwszym dzieckiem jak robiłam w 29dc to miałam 297 betę już i dlatego teraz ta mnie stresuje. Idę w sobotę na powtórkę…

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 13 stycznia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka1986 wrote:
    Hej wspierające kobietki.
    27.12 zaczęła się miesiączka
    Dziś jest 12 dpo owulacji i 27 dc , zazwyczaj są 28-29 dniowe , chociaż okres wskazuje na niedzielę., ale o tak by się przesunął bo od 08.01 24dc biorę przez 10 dni duphaston. Miałam dziwne objawy pieczenie sutek czy biegunke w niedzielę i poniedziałek i dziś o 5:15 też mnie obudziła więc stwierdziłam że zrobię test i zrobiłam 3 , druga kreska bladsza ale była. Poszłam na betę 54 , progesteron 49,4, wiem że beta jest w normie ale boję się że trochę za mała ? Z pierwszym dzieckiem jak robiłam w 29dc to miałam 297 betę już i dlatego teraz ta mnie stresuje. Idę w sobotę na powtórkę…
    Jaki wynik dziś?

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ