Forum W oczekiwaniu na testowanie beta negatywna- może jednak....
Odpowiedz

beta negatywna- może jednak....

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maryska_87 Nowa

Wysłany: 14 maja 2018, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

Tak po krótce- to mój drugi cykl po wyciągnięciu wkładki Mirena. Przed (2,5 roku temu 1 poronienie, ciąża zakończona sukcesem). Zawsze regularne cykle 28-29 dniowe.
    W tym miesiącu starania. od przewidywanej owulacji wieczne bóle brzucha, piersi. brzuch boli dokładnie tak, jak w poprzeniej ciąży- trochę inaczej niż na @. od paru dni caly czas mokro- mam wrażenie, jakby woda ze mnie leciała niekiedy...
    w sb/ndz był termin @. nic. dziś zrobiłam bete i jest <1 :(((
    pisałam do mojej gin. w śr mam przyjść na usg a jutro zrobić jeszcze prolaktynę.

myslicie, że mam jeszcze jakieś szanse? tak bardzo już się nastawiłam, że do śr nie wytrzymam :(

• peszasta Znajoma

Wysłany: 14 maja 2018, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda bety nie robiłam, ale dziś 2 dni po spodziewanej miesiaczce zrobiłam sikanca i niestety negatywny

Rok z dufasonem
    2 cykl z Clo
    2 lata bezskutecznych starań :-/
  • maryska_87 Nowa

Wysłany: 14 maja 2018, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    peszasta- trzymam mocno za Ciebie kciuki! :* :* :* żeby za parę dni były 2 piękne, grube krechy!

• peszasta Znajoma

Wysłany: 14 maja 2018, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile bym za to dala

Rok z dufasonem
    2 cykl z Clo
    2 lata bezskutecznych starań :-/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.