X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta negatywna- może jednak....
Odpowiedz

beta negatywna- może jednak....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maryska_87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 maja 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Tak po krótce- to mój drugi cykl po wyciągnięciu wkładki Mirena. Przed (2,5 roku temu 1 poronienie, ciąża zakończona sukcesem). Zawsze regularne cykle 28-29 dniowe.
    W tym miesiącu starania. od przewidywanej owulacji wieczne bóle brzucha, piersi. brzuch boli dokładnie tak, jak w poprzeniej ciąży- trochę inaczej niż na @. od paru dni caly czas mokro- mam wrażenie, jakby woda ze mnie leciała niekiedy...
    w sb/ndz był termin @. nic. dziś zrobiłam bete i jest <1 :(((
    pisałam do mojej gin. w śr mam przyjść na usg a jutro zrobić jeszcze prolaktynę.

    myslicie, że mam jeszcze jakieś szanse? tak bardzo już się nastawiłam, że do śr nie wytrzymam :(

  • peszasta Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda bety nie robiłam, ale dziś 2 dni po spodziewanej miesiaczce zrobiłam sikanca i niestety negatywny

    Rok z dufasonem
    2 cykl z Clo
    2 lata bezskutecznych starań :-/
  • maryska_87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peszasta- trzymam mocno za Ciebie kciuki! :* :* :* żeby za parę dni były 2 piękne, grube krechy!

  • peszasta Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile bym za to dala

    Rok z dufasonem
    2 cykl z Clo
    2 lata bezskutecznych starań :-/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ