X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie beta w 10dpo? oplaca sie?
Odpowiedz

beta w 10dpo? oplaca sie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    oplaca sie robic bete w 10dpo?
    Akurat bede miala okazje bo bede w Pl ale nie wiem czy jest sens?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni po owulacji beta hcg jeśli jesteś w ciąży to już na pewno będzie powyżej 5.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja 13 dpo miałam już bete 105,3, a dziś 15 dpo mam już 302,1 :) jestem mega szczęśliwa! cudowny 2014 rok i taki cudowny prezent od męża :*

    Anhe, Gajka, Unlike, Manieczka86, paaulla84 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ