X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Biopsja endometrium
Odpowiedz

Biopsja endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie może któraś dziewczyna miała biobsje endometrium i udało jej sie po tym zajść w ciążę?

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam ją mieć, ale to ma cel jedynie diagnostyczny. Za jednym zamachem robię drożność jajowodów, więc to ma większy potencjał :)

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ale słyszałam że jak sie uszkadza macice przez na kłucie igłą to zwiększa to odsetek implantacyjny zarodka

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o niczym takim ale jeżeli to prawda to warto zrobić 😅😬 ja robię bo mam jakieś zgrubienie na endometrium.

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5162 4765

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Ja właśnie mam ją mieć, ale to ma cel jedynie diagnostyczny. Za jednym zamachem robię drożność jajowodów, więc to ma większy potencjał :)

    Mnie lekarka tez proponowała pobranie wycinka przy okazji drożności i zastanawiam się czy robić, podobno moze to pomóc wykryć stan zapalny, który może przeszkadzać w zajściu w ciążę.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ