X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bobo test- druga kreska nieciągła?
Odpowiedz

Bobo test- druga kreska nieciągła?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamucik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nawet nie wiem od czego zacząć jestem taka roztrzęsiona...
    Od 2 lat staramy sie z mężem o dzieciaczka. Mamy za soba zabieg żpn. Mam raczej regularne cykle 28-29 dniowe, ale czasem zdarzaly sie juz 30-32. Dziś jest 31 dc. i nadal okres nie przyszedł mimo, ze podbrzusze mocno pobolewa jak na typowy okres. Od poniedziałku mam rozpocząć dosc intensywnie fizycznie zajęcia, wiec wolalabym mieć pewność, ze nie będę tego robić będąc w ciąży. Zrobilam wiec test... w środku dnia. Wyszla druga kreska, nawet calkiem wyraźna, ale taka... nieciągła. Czy ktoś miał podobnie? Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę, będziesz miała pewność, powodzenia

  • Mamucik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno pobiegne na bete w poniedziałek od samego rana, ale do tego czasu chyba oszaleję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamucik wrote:
    Na pewno pobiegne na bete w poniedziałek od samego rana, ale do tego czasu chyba oszaleję
    To nie pozostaje nic innego jak czekać, niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do poniedziałku możesz zrobić poprostu inny test. Mnie bobo zrobił 2 razy w balona, widziałam kreski a ciąży nie było...

  • Onaona27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa.
    Dzis mialam dzien spodziewanej miesiaczki i jak narazie jej nie ma. Biore duphaston od 17 dnia cyklu do momentu pojawienia sie miesiaczki ( na podtrzymanie cialka zoltego ) . Temperatura w granicach 37.00 Jak mysliscie czy to przez dupka opoznia.mi sie okres i temperatura jest podniesiona ?

    Nie wytrzymalam i po poludniu zrobilam test.
    Nie wiem czy sie nakrecam ale wyszła bardzo blada kreska i nie wiem co mam sama myslec

    Onaona 27
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak duphastonu nie odstawisz to miesiączki nie będzie. Najlepiej jakbyś zrobiła betę aby mieć pewność, bo jeśli ciąży nie będzie to musisz odstawić aby miesiączkę dostac

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ