X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bol menstruacyjny tuż po owulacji
Odpowiedz

Bol menstruacyjny tuż po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OlaK Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 23 maja 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Mam do Was nietypowe pytanie. Od 3 lat staramy się z mezem o dziecko, ciągle bezskutecznie. Od kilku miesięcy, zaraz po owulacji czuje już ból menstruacyjny ( ból brzucha i krzyża) tak jakbym zaraz już miała dostać miesiączkę.
    Wcześniej zazwyczaj ten ból miałam, jednak na 1-2 dnia przed miesiączką, czasem dopiero kiedy ja dostalam, ale nigdy na 14 dni przed.

    Oczywiście pytałam o to lekarza jednak, stwierdził że niewie dlaczego tak odczuwam. Przestaje juz mu ufać, po samym fakcie, ze nie przepisal mi nawet skierowania chociażby na podstawowe badania hormonalne, twierdząc ze jeżeli mam owulacje to wszystko jest dobrze.

    Niewiem juz czy może ja za bardzo się nakręcam, ale ten ból mnie zastanawia. Może Wy będziecie potrafiły mi pomóc i nakieruje nakierujecie mnie odpowiednio.

    Z góry dziękuję

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 23 maja 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez od jakiegoś czasu mam właśnie takie bóle, 1-3 dni po owulacji także ciekawa jestem czy któraś z dziewczyn wie o co chodzi 😌

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 24 maja 2021, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w dzien owulacji ale okazalo się że spowodowane to było płynem z pecherzyka w zatoce douglasa, wiec nie bylo powodow do zmartwień :)

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ