X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból piersi
Odpowiedz

Ból piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paullaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lutego 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy zdarzyło się wam, że piersi bolały od 21 dc - 26 dc po czym przestały. @ ma przyjść za 4 dni a ja nie czuje żadnych objawów zwiastujących jej nadejście. Owulacje miałam 25/26.01. Myślicie, że jest jakaś szansa na ciąże ?

    Dodam, że piersi zawsze bolały praktycznie od owulacji do dnia miesiączki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 23:15

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 lutego 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paullaa wrote:
    Cześć dziewczyny czy zdarzyło się wam, że piersi bolały od 21 dc - 26 dc po czym przestały. @ ma przyjść za 4 dni a ja nie czuje żadnych objawów zwiastujących jej nadejście. Owulacje miałam 25/26.01. Myślicie, że jest jakaś szansa na ciąże ?

    Dodam, że piersi zawsze bolały praktycznie od owulacji do dnia miesiączki.

    Piersi bolały mnie miesiąc w miesiąc od owulacji. Gdy zaszłam w ciąże - nie bolały nawet przez sekundę.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 8 lutego 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi bolały i na miesiączkę i w cyklu, kiedy zaszłam, więc wszystko zależy od tego, jak zareaguje organizm.

    bindweef lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ