X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bóle brzucha po owulacji
Odpowiedz

Bóle brzucha po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 8 lutego, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czy ktoś miał podobnie, ale. Od zawsze mialam bolące miesiączki trwające około 5-6dni. Ale zawsze regularne jak w zegarku. W grudniu miałam histeroskopie polip malutki średnica 0,5cm. Po zabiegu wszystko wygląda inaczej. W styczniu w dniu spodziewanej miesiączki pojawiło się plamienie które trwało dwa dni i później 3 dni krwawienia, nigdy wcześniej nie miałam plamień. Od owulacji cały czas czułam lewy jajnik. Ale mówię dobra może po zabiegu tak jest. Zaczął się nowy cykl oczywiście starania, owulacja była (potwierdzone 7dni później progesteronem) ale 3 dni po owulacji zaczął się ból brzucha, który trwał 4 dni taki typowy na okres, brzuch bolał najczęściej Rano i wieczorem, myślałam że może coś się zaczyna dziać w związku z zaplodnieniem. Później był spokój i teraz od czterech dni ból brzucha tylko rano i wieczorami ale ogromny ledwo go znosiłam ale nie chciałam brać przeciwbólowych, bo myslalam, że może jednak ciąża się pojawi. Dzisiaj planowo miała być miesiączka a ja mam minimalne plamienie, a ból okresowy 10/10. Pewnie za jakieś dwa dni będzie normalnie krwawienie, ale pytanie czy ktoś tak mial? Albo wie czym jest to spowodowane? Dziwi mnie to, że kiedyś miałam ból pleców brzucha tylko na dwa dni przed okresem i przychodził okres a teraz brzuch boli prawie z dwa tygodnie.. a tu nie ma okresu typowego. Do tego mam wrażenie jakby mi spływała miesiączka a nic się nie pojawia na wkładce..

  • Kaja8906 Koleżanka
    Postów: 36 60

    Wysłany: 9 lutego, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mialam bardzo podobnie w zeszlym cyklu. Po okolo tygodniu od owulacji zaczely sie bole brzucha, dokladnie jak na okres i trwaly z malymi przerwami az do dnia miesiaczki. Nie mialam jeszcze robionej histeroskopii ale jesli w tym miesiacu sie nie uda to planuje pojsc. W tym cyklu jestem dopiero 5DPO poki co czuje sie swietnie ale zobaczymy jak bedzie w przyszlym tygodniu. Widzialam na forum ze niektore dziewczyny tez tak maja, przyczyna nie znana :( jak bede na wizycie u mojej gin to zapytam.

    👩🏻 34
    🧔🏻‍♂️ 36

    8cs o 👶🏻

    👩🏻:
    AMH 4 ng / ml
    TSH: 1,145
    Ferrytyna: 72 ng/ml
    Wit D : 61.95 ng / ml
    Prog 7DPO: 17.78 ng/ml

    🧔🏻‍♂️:
    Badanie nasienia ✅

    Zdrowa dieta 🥑🍅 + duzo sportu 🏋🏻‍♂️
    Supple for us both: WitD, MnG, l-arginina, wit C, wit B12, Omega, zelazo,
    👩🏻: Fertistim, NAC, olej lniany
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 9 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem umówiona do ginekologa na przyszły piątek i też oczywiście zapytam zobaczymy co powie. Aczkolwiek dzisiaj pojawia się u mnie normalna miesiączka zobaczymy jak długo tym razem będzie trwała, ale ból brzucha nadal bardzo silny..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ